"Zeď kolem nás" od Vojty D. zazní poprvé naživo na FABIA YOU FESTu v Českých Budějovicích

Vojtěch Drahokoupil je zpěvák, textař, kytarista i klavírista. Před nedávnem vyšel jeho nový singl Zeď kolem nás, který si budou moci fanoušci poprvé poslechnout naživo už tuto sobotu na FABIA YOU FESTu v Českých Budějovicích.
Vojta D
Vojta D
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Jak jste strávil letní festivalovou sezónu a na čem právě pracujete?

Odjeli jsme první léto festivalů a musím říct, že to bylo nádherný!!! Splnil se mi sen :-). Momentálně připravujeme desku a turné s ní spojený.

2. Je před námi podzim – máte tohle období rád?

Tak já osobně ho trávím hodně pracovně, ale jsem rád, když se najde čas na procházku s přítelkyní v zapadaným listí :-).

3. Jak byste popsal svou tvorbu? Co Vás inspiruje?

Většinou můj život. Texty, co píšu, jsou vlastně zpověď toho, co se ve mně odehrává. Někdy je těžký to vůbec sepsat, protože se to většinou váže na silné vzpomínky.

4. Čeká Vás vystoupení na letošním FABIA YOU FESTu v Českých Budějovicích. Chystáte při téhle příležitosti pro fanoušky něco speciálního? Na co se od Vás můžeme tentokrát těšit? Na co byste je nalákal?

Zahrajeme vám písničku, kterou jsme ještě nikdy naživo nehráli, a to je náš nejnovější singl Zeď kolem nás! Plus se mohou lidi těšit na překvapení v podobě merche.

5. FABIA YOU FEST je kromě hudby také o gamingu a youtuberech. Co Vy a hraní her? Máte nějaký oblíbený titul nebo sérii?

Moc na to nemám čas, ale momentálně jsem si koupil nového Spidermana na Ps4, a když je čas, tak se prolítnu po světě :-).

6. Je někdo (nebo něco) vyloženě z prostředí internetu, co Vás baví a koho sledujete?

To asi ne. Spíš koukám na klipy a muziku, ale nedá se říct, že bych měl oblíbeného youtubera.

7. Prozradíte nám na sebe nějakou zajímavost?

Jsem hypochondr :-).

Vojta D. vystoupí už tuto sobotu na FABIA YOU FESTu na Českobudějovickém Výstavišti. Vstupenky na akci jsou v prodeji za 399 Kč ZDE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama