Žluté lázně budou hostit sportovní charitativní akci

V neděli 16. prosince se od 9:30 hod uskuteční ve Žlutých lázních charitativní akce Tučňák Challenge na podporu Azylového domu ROSA pro týrané ženy a děti a malé Teodory s onkologickým onemocněním.
Tučňák Challenge
Tučňák Challenge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Cílem této lehce šílené výzvy je upozornit na to, že někteří nemají možnost trávit čas se svou rodinou nebo zažívají těžké životní zkoušky. Tučňák Challenge spočívá ve výdrži 30 vteřin v chladné Vltavě, uběhnutí 200 metrů a provedení 10 burpees (angličák) - to vše ve třech kolech na čas. Celá akce má vedle dobročinnosti také podpořit zdravý životní styl a motivovat lidi k pohybu,” vysvětluje Jan Jirkal, vedoucí skupiny SRTG Praha a spoluzakladatel spolku Sportem plníme sny. Během akce se uskuteční i dobročinná aukce zajímavých cen v podobě registrace na extrémní překážkový závod nebo permanentek do posilovny. Oceněni budou i nejrychlejší ženy a muži.  

Teodora bojuje od svých 5 let s onkologickým onemocněním, které ji oslabilo imunitní systém, proto pravidelnou léčbu. Druhá část výtěžku bude věnována na provoz Azylového domu ROSA. Nezisková organizace ROSA pomáhá ženám a dětem, které se staly obětmi domácího násilí. 

Spolek Sportem plníme sny se snaží pomáhat jednotlivcům, především dětem, které potřebují kvůli své nemoci nebo handicapu léčbu, nebo organizacím, které lidem v těžké životní situaci pomáhají. Většina akcí je spojen se sportem, neboť druhotným cílem spolku je motivovat lidi ke zdravému životnímu stylu a pravidelného pohybu.

Reklama
Reklama