Žlutý autobus Slunečné brázdí Českou republiku!

Od začátku léta můžete potkat na svých cestách také Slunečný autobus, který k vám vozí herce z primáckého seriálu Slunečná. Navštěvujeme vybrané dětské tábory a kempy, kde se s námi můžete potkat, vyfotit se nebo od herců získat autogramy. A co by to bylo za Slunečné léto bez koncertu pod širým nebem?!
Slunečné léto
Slunečné léto

Měli jste už to štěstí nás potkat? Jsme v půlce naší letní tour a máme za sebou tři víkendové zastávky. Byli jsme třeba na dětském táboře Nový Řadov, v kempu Živohošť, v Lanovém centru v Pardubicích nebo v dětském táboře v Mladočově.

Že jste to štěstí vidět Slunečný autobus ještě neměli? Zastávky Slunečného busu neprozrazujeme dopředu, ale pro tentokrát vám to řekneme. Můžete nás vidět v pátek 31. 7. v Aquaparku Blansko nebo v sobotu 1. 8. na koupališti v Chocni. Tak neváhejte! Těší se na vás Lucie Polišenská, Eva Decastelo, Lucie Benešová a nebude chybět ani Vojta D. s kapelou!

A pokud se vám to zrovna nehodí, tak pozorně sledujte profil @primaftv nebo @primaslunecna a neunikne vám, kam se budeme chystat příště.

Když byste na nás měli štěstí na cestách, jak brázdíme Českou republiku, udělejte si se žlutým autobusem fotku, postněte ji s #slunecnybus a označte náš profil @primaslunecna.

Deset nejzdařilejších úlovků odměníme Slunečnými dárky!

Partnerem tour Slunečného autobusu je RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA.

Užijte si s námi Prima Slunečné léto!

reklama