BLUE STYLE PRIMA FEST 2019: největší český rodinný festival vypukne už za 30 dní!

Přesně za měsíc je to tady! BLUE STYLE PRIMA FEST, největší český rodinný festival, již podruhé otevře své brány malým i velkým návštěvníkům, aby je po dva dny bavil v překrásném prostředí zábavního areálu Šikland na Vysočině, jejíž příroda jen dokresluje perfektní atmosféru celé akce.
BLUE STYLE PRIMA FEST už za měsíc !!!
BLUE STYLE PRIMA FEST už za měsíc !!!

reklama

Na své si přijdete už v pátek, 12. 7., kdy se již v 16 hodin odpoledne naplno rozezní hlavní koncertní stage i rozjedou aktivity pro celou vaši rodinu. Z hudebníků jeden po druhém v průběhu obou dní vystoupí charismatický David Koller a Petr Kolář, nestárnoucí Marie Rottrová, vtipný Xindl X, populární Mandrage, Mňága a Žďorp, Slza nebo čerstvá maminka Ewa Farna a další.
 

Relax pro mámy i táty

Protože jako rodiče odvádíte po celý rok skvělou práci, zasloužíte si odpočinek. Alespoň v rámci BLUE STYLE PRIMA FESTu ano! Právě Blue Style Relax Zóna bude určena všem, kteří se budou chtít zrelaxovat na písečné pláži, pod slunečníkem u bazénu nebo se osvěžit drinkem. Pro maminky bude k dispozici wellness zóna s pečujícími i zkrášlujícími procedurami. Trendy ve festivalovém líčení vám prozradí odborníci z Oriflame. Vymazlené módní kousky, které nesmí chybět v žádném dámském šatníku, za speciální festivalové ceny budou k zakoupení ve stánku vyprodej-slevy.cz. A tatínkové? Doslova ožijí a upustí „páru“ na Suzuki offroad dráze!!! Nebudete vědět, kam dřív skočit! Do bazénu, na trampolínu nebo na houpačku, z toho všeho budou v Marimex relax zóně oči přecházet. Samozřejmostí je pak dostatek občerstvení i míst, kde si můžete na chvilku oddychnout od ruchu celého festivalu.

 

Děti nebudou chtít domů!

Děti po oba dva dny mohou řádit na písničky Dády Patrasové, dorazí Pískomil se vrací, přijdou Maxim Turbulenc nebo fantastičtí muzikanti ze Šlapeto. Malé dobrodruhy ohromí indiánské i westernové městečko nebo zoopark. Skvělé osvěžení nabídne aquapark a společně se bát můžete ve strašidelném hradě Draxmoor. Dětská Hasbro zóna bude plná spousty her, kreslení i vzdělávacích workshopů. Medvídek Haribo přiveze spoustu soutěží, zábavy a legrace. Skákací hrad, soutěže o pěkné ceny a stolní fotbálek čeká na všechny návštěvníky ve stánku Raiffeisen stavební spořitelny. Nejen v lukostřelbě se budou poměřovat síly s Horalkami od Sedity. Pro teens se otevře gaming zóna (nejen) s virtuální realitou!

 

Vaši oblíbenci z TV obrazovky…

Na BLUE STYLE PRIMA FEST se potkáte také s tvářemi TV Prima, která jej prostřednictvím své agentury Solootions zastřešuje: budou tam pro vás moderátoři, herci, prostě všichni, které znáte z televizní obrazovky. A budou tam pro vás, tak si je nenechte spolu s celým fantastickým festivalem ujít. Už za měsíc, 12. a 13. 7. 2019 v areálu Šikland na Vysočině!

Více info na www.primabluestylefest.cz a vstupenky seženete stále ještě za zvýhodněnou cenu 499 Kč na www.ticketportal.cz

Děti do 120 cm mají vstup zdarma!

reklama

reklama