Nejvyšší čas naplánovat rodinnou dovolenou - BLUE STYLE PRIMA FEST, jen dnes vstupenky za zvýhodněnou cenu!

Do prázdnin zbývá posledních šest týdnů, a vy máte nejvyšší čas plánovat všechna rodinná letní dobrodružství. Zarezervujte si babičky, vyberte pro děti ještě poslední termíny na tábory a podívejte se také po akcích, které celé vaší rodině naplní prázdninové víkendy zábavou, vzděláváním a parádními zážitky. Jedna taková akce se chystá na pátek 12. a sobotu 13. července, jmenuje se BLUE STYLE PRIMA FEST a proběhne v Šiklandu na Vysočině. Tenhle primácký rodinný festival má už svou tradici, je plný známých osobností, které znáte z TV Prima, baví malé i velké, a abyste se na něj mohli opravdu těšit, přinášíme vám právě a jen dnes možnost koupit si na něj dvě vstupenky za zvýhodněnou cenu 800 Kč.
Akční cena vstupenek 15. 5. 2019
Akční cena vstupenek 15. 5. 2019

reklama

Festival BLUE STYLE PRIMA FEST je skutečně rodinný festival plný hudby, zábavy, ale
i vzdělávání. Po celé dva dny budou hudební pódia obsazená hvězdnými jmény, mezi něž patří Marie Rottrová, David Koller, Ilona Csáková, Xindl X, Mandrage, Slza či Ewa Farna. Spolu s dětmi se můžete vydat do místního westernového městečka a zahrát si na pořádné kovboje, k vidění je také zoopark, voda vás zchladí v aquaparku a bát se budete moct ve strašidelném zámku Draxmor. Větší děti se určitě rády nechají lapit virtuální realitou a spoustou novinek v tzv. gaming zóně. Mrňouskové si užijí oblíbené skupiny, jako je Pískomil se vrací, Šlapeto, Maximum Turbulenc, a chybět nebude ani nepřekonatelná Dáda Patrasová. Tátové budou nadšení z jízdy v bojovém vozidle i řádění na čtyřkolce, pro maminky je přichystaná beauty zóna s líčením a wellness hýčkáním.

 

BLUE STYLE PRIMA FEST
BLUE STYLE PRIMA FEST

 

U toho prostě nechcete chybět. Zvlášť když dnes při koupi dvou kusů vstupenek zaplatíte jen 800 Kč. Tak neváhejte a nakupujte - v síti Ticketportal. A ještě jedna důležitá věc: děti do 120 cm výšky mají celá BLUE STYLE PRIMA FEST zdarma! Uvidíme se!

reklama

reklama