Matěj Rychlý

Praha, Středočeský kraj - matej.rychly@iprima.cz
Vstoupit do diskuse- 6 názorů
Matěj Rychlý je reportérem Krimi zpráv a Zpráv.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pracuji jako reportér Krimi zpráv od 1. září 2013. Předtím jsem měl několikaletou praxi na podobné pozici v jiné televizi. Již od malička mi šlo na co jsem se podíval. V hodinách výtvarné výchovy se na má díla chodily ostatní děti dívat a učitelka tvrdila, že to dělám schválně. Jako jediný ze třídy jsem tak měl na vysvědčení z výtvarky trojku.

Na tělocviku jsem při přeskoku obvykle skončil na koze a jen málokdy za ní. Zpíval jsem ve sboru, dokud se nedostavila puberta - v té době jsme měli na dveřích několikrát rozbité vejce od sousedů. V páté třídě jsem utrpěl třídní důtku. Velmi jsem vyrušoval a za to jsem musel často psát různé texty za trest. Nejdříve jsem tupě opisoval věty, poté jsem musel psát slohové práce. Časem jsem se ve slohu za trest tak vypracoval, že jsem na střední škole převzal vedení školního časopisu. A to mě nasměrovalo k mé nynější práci. Teď vyrušuji stále, v redakci mě považují za velmi rušivý element a dokonce se mi snažili neúspěšně sehnat vlastní kancelář, aby v open spacu měli svůj klid. Raději mě tedy posílají do terénu abych svými otázkami obtěžoval ty, co si to zaslouží.

Mé řeči dokáže přežít pouze manželka, kočka, rybičky a má sbírka komiksů. Moc nemluvím pouze když čtu nebo koukám na filmy, do čehož mě kočka s manželkou velmi často nutí. Kromě toho, se snažím cvičit, i když se sem tam zraním a amatérsky hraji florbal - obvykle ale musím přinést spoluhráčům svačinu, aby mě vzali mezi sebe. Závěrem bych chtěl říci jen: Já jsem Batman! Píšu to proto, že mi to správce stránek povolil.

Vstoupit do diskuse- 6 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama