Pavlína Janečková - 607 300 100

Ústecký kraj - pavlina.janeckova@iprima.cz
Vstoupit do diskuse- 3 názory
Pavlína Janečková je reportérkou Krimi zpráv a Zpráv.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když do zpravodajství televize Prima zpracovávám reportáže z Ústeckého kraje, většinu života jsem byla doma jinde. Narodila jsem se ve východních Čechách a do svých 19 let vyrůstala ve Dvoře Králové nad Labem. Do Ústí jsem přišla skoro před 15 lety studovat a  kdyby mi někdo v tu dobu řekl, že tu jednou budu dobrovolně bydlet, určitě bych mu nevěřila. Tohle město pro mě nebyla láska na první pohled, vlastně nejspíš ani na ten druhý…  Nelíbilo se mi, smrdělo mi to tu.

Jako holka z Podkrkonoší jsem si na průmyslové Ústí zvykala hodně dlouho, ale zvykla jsem si a už se mi tu dokonce i líbí.  Druhá věc, u které bych si ještě před pár lety zaťukala na čelo, pokud by mi někdo řekl, že budu dělat to, co dělám teď. A spolu se mnou tomu, že dělám v televizi, stále nevěří většina mých bývalých učitelů a spolužáků. Ještě totiž mají v živé paměti, jak jsem se rozklepala jako osika pokaždé, když jsem stála u tabule a měla mluvit před celou třídou.

Dělat reportérku v televizi nikdy nebyl můj dětský sen, ale spíš noční můra. Nakonec jsem se ale úplnou náhodou k této práci dostala a začala pracovat v regionální televizi. Byly to léta dřiny a odříkání - a to nejen pro mě, ale i pro všechny, co mě tuhle práci tehdy učili. A vy, kterých se to týká, víte, že to nebylo nic jednoduchého. Na většinu svých tehdejších reportáži se ještě teď nedokážu podívat bez toho, aniž bych měla ruce před očima a špunty v uších.

Vstoupit do diskuse- 3 názory
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama