Renata Malíková - 607 300 100

Ústecký kraj - renata.malikova@iprima.cz
Vstoupit do diskuse- 1 názor
Renata Malíková je reportérkou Zpráv a Krimi zpráv.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Jdi za svým snem a Vesmír ti otevře dveře tam, kde dřív byly pouze zdi.“ A v duchu citátu od Josepha Campbella začala i má práce v médiích. Po střední škole mě fascinovalo rádio. Moderování a práce ve zpravodajství celoplošného rádia mě uchvátily natolik, že jsem se rozhodla studovat žurnalistiku. Krůček po krůčku jsem se tak blížila k té zatím nejhezčí pracovní zkušenosti – práci reportérky televize Prima.

Nejraději mám pozitivní témata. Mám radost, když mohu svou reportáží někomu pomoci, nebo ho potěšit. Práce je mi zároveň koníčkem, a jak se zdá, naplňuje mě zřejmě i proto, že mi jako ženě narozené ve znamení Vodnáře dává to, co astrologové únorovým ženám doporučují. :-) Pestrost zpravodajských témat umožňuje dát prostor originalitě. Vodnářky prý bývají bystré, upřímné a špatné lhářky… to první nechám na posouzení mých blízkých, upřímnost je u mě občas na škodu :-) a lhaní přímo nenávidím.

Vodnářky prý také zvládají být paličaté a nebojí se jít tam, kam by ostatní nevkročili. Věřte, že kvůli vám - televizním divákům – občas chodím i na taková místa. Kam to bude příště? No, pusťte si Primu a uvidíte sami ;)

Vstoupit do diskuse- 1 názor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama