CASTING: Přihlaste se do speciálních dílů Prostřeno!

Jste cizinec, chcete se seznámit nebo máte doma psího mazlíčka? Přijďte si nejen pro výhru až 70 tisíc Kč, ale i novou zkušenost a nezapomenutelné zážitky v připravovaných SPECIÁLNÍCH dílech legendárního pořadu Prostřeno!
PROSTŘENO! (castingová výzva od 12.10.2017)

Aktuálně pro vás připravujeme speciální díly Prostřeno! pro cizince, pro nezadané a pro majitele psích miláčků, jejichž popis najdete níže.

Nejpohodlněji se přihlásíte ONLINE přes náš webový formulář zde:

 

Chystané speciály:

SEZNAMKA:

Jste nezadaní, máte chuť uvařit a pohostit své soupeře a ještě svou účast v Prostřeno! pojmout jako příležitost k seznámení? Tak neváhejte a hned vyplňte ONLINE webový formulář níže nebo volejte 775 075 387. Věřte, že váš osudový partner může být nejen mezi soutěžícími, ale především mezi diváky, kterých jsou statisíce! Navíc vás čeká výhra až 70 tisíc korun!

 

CIZINCI:

Mezinárodní Prostřeno! Hledáme cizince žijící na území ČR, kteří nám prozradí, jak se vaří u nich doma. Hlaste se hned nebo volejte na 775 075 387 a vyhrajte až 70 000 Kč!

 

PSI:

Dokážete pohostit nejen lidi, ale i své psí miláčky? Pečujete o ně s láskou a berete je všude s sebou? Pak na vás čekáme v pořadu Prostřeno! Hlaste se hned nebo volejte na 775 075 387 a vyhrajte až 70 000 Kč!

 

DVOJČATA:

Podobáte se jedno druhému, a to doslova jako vejce vejci? Do speciálu Prostřeno! hledáme DVOJČATA, která se ruku v ruce pokusí dobře uvařit a vyhrát až 70 tisíc korun!  Neváhejte a vyplňte ONLINE webový formulář níže nebo volejte 775 075 387.  Tento mimořádný týden slibuje nejen možnost vysoké výhry, ale i spoustu nezapomenutelných zážitků!

 

Více informací na www.iprima.cz/prostreno

 

Pořad Prostřeno! vysíláme od pondělí do pátku v 17:35 na Primě

CASTING: Přihlaste se do Prostřeno!

reklama