Farmář hledá ženu: Reality show plná venkovské reality i romantiky se vrací na obrazovky TV Prima. Seznamte se se zájemci o lásku. Už ve čtvrtek 29. 7. na Primě

Seznamte se s osmi statečnými farmáři, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce se vrací na obrazovky hlavního kanálu Prima. Už ve čtvrtek 29. 7. ve 21.40.
Farmář hledá ženu
Farmář hledá ženu

reklama

Legenda je zpět! Pořad Farmář hledá ženu dává šanci najít skutečnou lásku v tvrdých podmínkách práce v přírodě.  Seznamte se s osmi statečnými, kterým můžete už dnes večer napsat a zabojovat o jejich srdce.

Dlouho očekávané je tady: Startuje další řada oblíbené reality show. Vyberte si svého favorita mezi osmičkou farmářů, kteří se přihlásili do pořadu Farmář hledá ženu, aby našli lásku a štěstí. Kdo z nich se bude probírat dopisy od obdivovatelek, a kdo ostrouhá? Koncept reality show zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která empaticky provede všechny soutěžící aspekty celé reality show. Štáb se nyní vydal natočit medailonky s farmáři, kteří potřebují drahou polovičku. Nejen krásnou a milou, ale také připravenou pracovat. Farmáři k sobě hledají partnerku do nepohody, která by pomohla s hospodářstvím i realitou venkovského života. Na koho se můžete těšit tentokrát? Vyvoleného partnera pro život hledá tentokrát tato osmička:

Josef Kučera (28) hledá především ženu tolerantní a pracovitou, se kterou by se rád smál.

Jan Johanides (47) touží po ženě, která by s ním sdílela lásku k půdě, pomohla mu rozvíjet společné hospodářství.

František Mařík (36) pro vztah změní klidně i strukturu své farmy. Hledá spřízněnou duši pro život a udělá pro to vše.

Zdeněk Slouka (36) chce s novou partnerkou po boku prožít život naplno.

Pavel Pollreich (57) hledá ženu, se kterou by sdílel lásku k přírodě.

Antonín Čangel (32) touží po ženě, která by mu pomohla s chodem sklárny i hospodářství.

Andrea Viznerová (38) věří, že najde tolerantního pohodáře s dobrodružnou povahou.

Tomáš Jelen (41) hledá mámu pro své syny a partnerku pro život.

Chcete se o farmářích dozvědět víc? Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu, kterým vás provede Laďka Něrgešová tak, že rozhodování o tom, kterému ze soutěžících poslat svůj dopis, pro vás bude opravdovým oříškem.

Máte chuť se seznámit? Pak pište na www.iprima.cz/castingy, případně na adresu FTV Prima, Vinohradská 3217/167, 10000 Praha 10 a obálku označte heslem Farmář. 

 

V případě dalších dotazů či požadavků na rozhovory s Laďkou Něrgešovou se obracejte na klara.kotabalova@iprima.cz.

reklama

reklama