Kniha Modrý kód jako poděkování našim dárcům

Sbírka Sestřičky sestřičkám překonala úžasnou hranici 3 000 000 Kč! A proto i my chceme vaši štědrost a solidaritu oplatit. Pro prvních sto z vás, kteří do sbírky zašlou dar v minimální hodnotě 1000 Kč, máme připravenou knihu Modrý kód a exkluzivní kalendář plný herců a zdravotníků.
Sestřičky sestřičkám
Sestřičky sestřičkám

reklama

Do pomoci sestřičkám se může zapojit úplně každý. Jednou z možností je finanční podpora v rámci veřejné sbírky Sestřičky sestřičkám na crowdfundingové platformě nebo pomocí dárcovských DMS.

Věříme, že každá koruna může sestřičkám udělat radost a ukáže jim, že veřejnost si jejich práce cení. Uvítáme i pomoc při sdílení našeho projektu mezi vaše přátele a rodinu. Budeme moc rádi za náměty na reportáže nebo příběhy těchto hrdinek. V neposlední řadě i milé poděkování dokáže na tvářích sestřiček vykouzlit úsměv a povzbudí je při jejich nelehké práci.

Jak knihu společně s kalendářem získat? Na dárcovské platformě stačí pouze vyplnit potvrzení o daru se svými údaji a to nám zaslat na adresu sestrickysestrickam@iprima.cz, abychom měli dárek kam doručit.

Více o iniciativě naleznete na: https://sestricky.iprima.cz/.

reklama

reklama