Letošní ročník letního multigeneračního festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST se neuskuteční

BLUE STYLE PRIMA FEST 2019
BLUE STYLE PRIMA FEST 2019

reklama

Třetí ročník festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST, který se měl letos konat v termínu 17. a 18. července v největším zábavním areálu Šikland na Vysočině, se neuskuteční. Přestože jsme do poslední chvíle věřili v jeho konání, vzhledem k mimořádnému opatření, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví České republiky (č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN), jej bohužel musíme zrušit. Toto opatření s účinností od 25. 5. 2020 do odvolání mimo jiné zakazuje hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob.

Je nám to velmi líto, ale věříme, že nám zachováte přízeň i nadále. Diváky, kteří si již vstupenky zakoupili, velmi prosíme, aby si, pokud jim to situace umožní, vstupenky ponechali. Zakoupené vstupenky budou platit na příští ročník festivalu, který si o to víc společně užijeme. Slibujeme, že se budeme maximálně snažit, aby hudební program zůstal co nejpodobnější avizovanému složení interpretů, abychom uspokojili letošní zájem diváků. Termín příštího ročníku festivalu zveřejníme v nejbližším možném termínu,“ uvedl Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf pořádající agentury SOLOOTIONS.

Návštěvníci samozřejmě mají právo zvolit i postup dle nově vydaného zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru, označovaného jako SARS CoV-2, na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“), jehož úplné znění naleznete ZDE. Do 31. března 2021 můžete podle tohoto zákona požádat o vydání náhradního poukazu na festival (dále jen „poukaz“), který vám bude vydán do jednoho měsíce od vaší žádosti v hodnotě uhrazeného vstupného. Žádost o tento poukaz, případně další dotazy ohledně vstupenek adresujte na prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili – TicketPortal nebo Šikland. Poukaz bude platný do 31. 10. 2021. Budeme rádi, pokud zvolíte jednodušší řešení a ponecháte si zakoupenou vstupenku.

Velmi děkujeme za pochopení v této nelehké situaci a věříme, že se na BLUE STYLE PRIMA FESTU uvidíme nejpozději příští rok v létě. Zatím se s námi můžete potkat na dalších menších akcích nebo na televizní obrazovce, protože být spolu je prima v každé situaci.

Těšíme se na vás za rok. Další důležité informace k festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST najdete na www.bluestyleprimafest.cz.

reklama

reklama