Prezident Miloš Zeman a zástupci nejsilnějších stran, hnutí a koalic zhodnotí výsledky voleb: Partie ze zámku v Lánech exkluzivně na Primě a CNN Prima NEWS

Pořad Partie - 10. října
Pořad Partie - 10. října

reklama

Kdo bude sestavovat vládu? CNN Prima NEWS a Prima nabídnou v neděli 10. října 2021 mimořádnou povolební Partii Terezie Tománkové, vysílanou živě ze zámku v Lánech. Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny nejdřív zhodnotí prezident Miloš Zeman. Ve druhé hodině pořadu bude přímo na zámku v Lánech o novém rozvržení sil i možných vládních koalicích diskutovat čtveřice zástupců politických subjektů s nejvyšším počtem volebních hlasů.

CNN Prima NEWS v neděli nabídne od 11.00 exkluzivní rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem, který bude po volbách pověřovat jednoho z lídrů kandidujících stran, hnutí či koalic sestavením vlády. Jak zhodnotí výsledek voleb a koho pověří? Na to, a mnohem víc se bude ptát Terezie Tománková.

Ve druhé části pak budou diskutovat čtyři zástupci stran, hnutí či koalic, které získají největší podporu voličů. Jak moc se změní poměr sil v Poslanecké sněmovně? Zůstanou vzájemné sympatie a rivalita stejně silné, jak se proklamovalo před volbami? Odpovědi uslyšíte od hlavních aktérů povolebního vyjednávání.

„Nabízeli jsme v rámci předvolebních debat divákům názory lídrů všech zásadních politických subjektů, aby si mohli udělat názor, komu dát svůj hlas. Jsem proto ráda, že v Partii nabídneme velmi komplexní pohled i na povolební situaci v České republice. Je to právě prezident Miloš Zeman, který bude pověřovat jednoho ze zástupců politických uskupení sestavením vlády. Diváci tak budou mít možnost v jednom pořadu slyšet jeho stanovisko, a zároveň reakce zástupců čtyř nejsilnějších subjektů, které později skončí ve vládě či v opozici,“ říká moderátorka pořadu Partie Terezie Tománková.

Hned po skončení druhé části Partie ve 13.00 bude pokračovat speciální povolební vysílání na CNN Prima NEWS debatou komentátorů, kteří postoje prezidenta i lídrů nejsilnějších stran zhodnotí.

Sledujte volební vysílání CNN Prima NEWS.

#volitjeprima

reklama

reklama