Prima COOL a televize ÓČKO připravují podzimní FABIA YOU FEST

Prima COOL a televize ÓČKO již třetím rokem připravují vymazlený festival pro fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh food. Letošní třetí ročník se uskuteční hned na dvou místech. V sobotu 29. září propukne FABIA YOU FEST na Výstavišti v Českých Budějovicích a 3. listopadu potom přivítá pražské fanoušky v Průmyslovém paláci. V prvním termínu se mohou návštěvníci Výstaviště v Českých Budějovicích těšit například na hudební vystoupení kapely Slza, Jelen, Like-It, na Marka Ztraceného nebo Martina Haricha. Chybět nebude ani ATMO Music, Sima, Lipo, Vojta D. a spousta dalších. Titulárním partnerem letošního festivalu je ŠKODA AUTO.
FABIA YOU FEST
FABIA YOU FEST
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na třetím ročníku lifestylové akce se bude bavit celá rodina. Festival přivítá známé youtubery a streamery v nadupané gaming zóně, přinese skvělý hudební program, workshopy, nabídne i beauty zónu pro dámy a men zónu pro pány. Chybět ale nebude ani doplňkový program pro ty nejmenší. „Během tří let se nám podařilo vybudovat zcela jedinečnou akci pro mladou generaci s širokým portfoliem aktivit, kde si však přijdou na své všechny věkové skupiny. Jsem rád, že se YOU FEST těší oblibě, a upevňujeme tak positioning značky Prima COOL jako lovebrandu. Naším dlouhodobým cílem je bavit diváky i mimo obrazovku, proto letos poprvé jdeme do regionu a přicházíme s pilotním projektem YOU FESTu v Českých Budějovicích. V případě úspěchu akce pak nevylučujeme ani rozšíření do dalších měst,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.

Partnerem letošní akce je ŠKODA AUTO. „Loňský – v pořadí již druhý – festival YOU FEST se setkal s pozitivní odezvou veřejnosti a zaujal nás. V letošním roce, který je pro nás zároveň prvním rokem vzájemné spolupráce, bychom tak v rámci probíhající reklamní kampaně modelové řady FABIA rádi navázali na úspěch z předešlých let,“ uvádí Ing. Petr Janeba, vedoucí marketingu ŠKODA AUTO ČR. Mladoboleslavská automobilka bude na akci prezentovat modernizovanou Fabii. Vedle prezentace atraktivní novinky značky ŠKODA budou mít návštěvníci možnost také usednout do profesionálního rallye simulátoru závodního speciálu FABIA R5, ve kterém se mohou pokusit o pokoření zlatého času, zajetého továrním pilotem Janem Kopeckým v rámci soutěže Natři Honzu. „Na místě bude i studentský koncept žákovského kabrioletu ŠKODA SUNROQ, který vytvořili dle vlastních představ studenti našeho Středního odborného učiliště pod vedením pedagogů a odborníků značky ŠKODA,“ doplňuje Ing. Petr Janeba.

Spolupořadatelem akce je televize ÓČKO. „Koncept YOU FESTu, který kombinuje všechny klíčové oblasti, ze kterých se rekrutují influenceři ovlivňující současnou mladou generaci, posiluje i ve svém třetím ročníku. Týká se to obsahu i rozšíření do regionu. Kombinace eventu, sociálních sítí a televizního vysílání se ukazuje být receptem, jak udržet krok s rychle se měnícími oblastmi zájmu a najít platformu pro teenagery i mladé dospělé,“ říká Štěpán Wolde, generální ředitel ÓČKO.

Akci připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Více informací o akci naleznete ZDE. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal nebo GoOut.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama