Prima vydává první dětskou knížku Primáček – Klíč od světa pohádek

Primáček - Klíč od světa pohádek
Primáček - Klíč od světa pohádek

První pohádkovou knížku s oblíbeným dětským hrdinou Primáčkem vydává FTV Prima a agentura Solootions pod názvem Primáček – Klíč od světa pohádek ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia Group. Na 80 stranách knihy se malí čtenáři vydají do vesmíru spolu s oblíbenými přáteli z dětského ranního pásma Primáček a stejnojmenného časopisu. Doporučená cena nového knižního titulu je 199 Kč. V srpnu vyjde také třetí letošní číslo časopisu Primáček, které bude speciálně věnované 3D filmu Hurvínek a kouzelné muzeum.

„Postavička Primáčka slaví na Primě již tři roky a jsem rád, že jsme jí mohli k narozeninám nadělit poutavý příběh od Lucie Kaletové s krásnými  ilustracemi Josefa Fraška. Věřím, že kniha pobaví při čtení nejen děti, ale i jejich rodiče,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions, a dodává: „Dalším unikátním narozeninovým projektem je spolupráce s 3D filmem Hurvínek a kouzelné muzeum. V dalším čísle tištěného časopisu Primáček, které vyjde 24. srpna, budou děti doprovázet oblíbené postavičky Hurvínka, Spejbla, Máničky, Bábinky a Žeryka.“

Nový knižní počin Primáček – Klíč od světa pohádek má stejně jako komiksový čtvrtletník Primáček edukativní prvky a je upraven pro malé čtenáře už od 5 let. Napínavé čtení o Primáčkovi ilustroval Josef Fraško, který je autorem kreseb i v časopisech Primáček nebo Méďa Pusík. Příběh napsala Lucie Kaletová, autorka oblíbených knížek pro děti Strašidla na Silvrštejně nebo Josefína a bytosti.

A jaké dobrodružství tentokrát Primáček zažije? Primáček, Maruška, Oskar, Hrkol, Drdola a Digoun se v knížce musí vydat najít natahovací klíček, který Primáčkovi ukradl neznámý vetřelec. Nejde ale o obyčejný klíček, ale o klíč k celé říši pohádek… Honba za zlodějem zavede Primáčka a jeho kamarády na neznámé planety, kde na ně čeká spousta dobrodružství.

Primáček vzešel z dětského ranního vysílání na Primě a kromě časopisu jej mohou diváci najít v podobě aplikace v hybridní televizi HbbTV. S postavičkou Primáčka se mohou děti a rodiče potkávat i na vybraných partnerských akcích FTV Prima, jako například Primáčkův pohádkový les nebo v rámci festivalu České hrady.cz, YOU FEST a další. Solootions také s partnerskou společností Pinko připravila i řadu zmrzlin Primáček.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama