Reklama
06:25
Nexo Knights II (1)
Zpátky do školy
Pětice mladých statečných rytířů chrání království před zlovolným královým šaškem Jestrem, oživlou Knihou příšer a jejich armádou lávových příšer… Dánský animovaný seriál (2016)
06:50
Nexo Knights II (2)
Chamtivost je fajn
Pětice mladých statečných rytířů chrání království před zlovolným královým šaškem Jestrem, oživlou Knihou příšer a jejich armádou lávových příšer… Dánský animovaný seriál (2016)
07:20
Ferda Mravenec (11)
Jak zůstali mravenečník s hadem o hladu a jak se Pytlík topil
Ferda Mravenec se ničeho nezalekne, nezkazí žádnou legraci a ví si se vším rady… Německý animovaný seriál (1984)
07:50
Ferda Mravenec (12)
Jak Beruška vařila krupičku a jak potom ve mlýně strašilo
Ferda Mravenec se ničeho nezalekne, nezkazí žádnou legraci a ví si se vším rady… Německý animovaný seriál (1984)
08:25
Táto, sežeň štěně!
Dosud vedl Miroslav Horníček pouze dětskou tlupu svých ratolestí. Teď se navíc stává vůdcem největší psí smečky v okolí... Česká filmová komedie (1964). Dále hrají J. Šejbalová, J. Marvan, R. Řepík, Z. Deyl, K. Smyczek, V. Brodský a další. Režie M. Vošmik
09:55
Trable o Vánocích
Cooperovi se jako každoročně scházejí u štědrovečerní večeře. Vánoční atmosféra pomáhá zahojit i jejich staré spory… Americká komedie (2015). Hrají D. Keatonová, J. Goodman, O. Wildeová a další. Režie J. Nelsonová
08:30
Firefly (7)
Naše paní Reynoldsová
Na Serenity se objeví žena, která tvrdí, že je manželkou kapitána. Mal to odmítá, Saffron je však velmi půvabná a umí si muže získat. Inara je ze situace poměrně nešťastná... Kultovní americký sci-fi seriál (2002). Hrají N. Fillion, G. Torresová, A. Baldwin a další
09:25
13. okrsek (3)
Výpadek signálu
Policista Brandt se v utajení pokusil zatknout překupníka nebezpečných zbraní, které mohou prostřelit i speciální Gideonovy vesty… Americký seriál (2016). Hrají J. Kirk, N. Martinezová, T. Handley a další
09:10
Nexo Knights II (2)
Chamtivost je fajn
Pětice mladých statečných rytířů chrání království před zlovolným královým šaškem Jestrem, oživlou Knihou příšer a jejich armádou lávových příšer… Dánský animovaný seriál (2016)
09:35
Ferda Mravenec (12)
Jak Beruška vařila krupičku a jak potom ve mlýně strašilo
Ferda Mravenec se ničeho nezalekne, nezkazí žádnou legraci a ví si se vším rady… Německý animovaný seriál (1984)
06:40
Amerika hledá topmodelku IX (7)
Dívka, která vběhla do skleněných dveří
Dívky ze všech koutů USA bojují o možnost stát se další americkou topmodelkou. Která z nich se nejlépe vypořádá nejen s náročnými modelingovými disciplínami, ale i se stresem a vypětím, jež soutěž nutně provázejí? Americká reality show (2007)
08:55
Jste to, co jíte
Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní recept na zdravý životní styl s doktorkou Kateřinou (Premiéra)
06:25
Afrika z výšky (2)
Duch Ubuntu
Prohlédněte si Afriku z ptačí perspektivy. Proleťte se spolu s tvůrci nad bouřlivým jižním pobřežím, západním Kapskem, Botswanou, Namibií či Zambií… Britský dokumentární seriál (2016)
07:30
Sedm divů starověkého světa (3)
Řecko
Každá z částí starověkého kulturního světa měla své vlastní divy. Pojďme prozkoumat sedm divů Řecka, Egypta a Říma... Americký dokumentární seriál (2004)
08:35
Podzemím Británie (5)
Střední Anglie
Velká Británie je plná pamětihodností a přírodních krás. Kromě nich je zde i spousta zajímavých míst, která jsou normálnímu pozorovateli skryta. Vydejte se na průzkum britského podzemí… Britský dokumentární seriál (2014)
09:35
Moby Dick: Srdce velryby
Román o kapitánovi stíhajícím bílou velrybu psal sám život. Několik velrybářských lodí lovících v Tichém oceánu bylo v 19. století napadeno mořským obrem, bílým vorvaněm… Německý dokument (2014)
12:15
Konečně doma
Na naší planetě se zabydleli svérázní mimozemšťané Buvové. Jeden z nich však omylem zavolá zlé nepřátele a musí se na chvíli někam ukrýt před rozzlobenými kamarády. Pozná se přitom s holčičkou Tipy, která hledá svou maminku, a spřátelí se spolu… Americká animovaná pohádka (2015)
14:20
Za humny je drak
Poklidný život malého království rozvíří přílet draka Mraka. Naštěstí je to velký dobrák a před princeznami dává přednost jiným pochoutkám... Česká pohádka (1982). Hrají J. Císler, J. Kemr, Š. Kvietik, I. Andrlová, J. Šťastný, L. Kostelka a další. Režie R. Cvrček
10:20
Top Gear IV
Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2004). Moderují J. Clarkson, J. Dawe, R. Hammond a další
12:00
Pevnost Boyard (4)
Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard. V několika náročných disciplínách musejí ukořistit klíče a indicie, aby měli co nejlepší výchozí pozici pro závěrečné získání zlatého pokladu… Nové díly kultovní francouzské gameshow (2013)
14:20
Simpsonovi XXIV (15)
Pěst na oko
Protože Lízina učitelka trpí depresemi, má třída novou suplentku, která Lízu nesnáší. Ralph se tak stane jedničkářem a Líza najednou dvojkařkou. Dokonce je po škole s největšími sígry... Americký kultovní animovaný seriál (2012)
14:45
Simpsonovi XXIV (16)
Temný rytíř zasahuje
Springfield má nového maskovaného superhrdinu. A není jím nikdo jiný než podivínský miliardář Montgomery Burns. Jen on může zachránit Barta před křivým obviněním… Americký kultovní animovaný seriál (2012)
12:20
Mňam aneb Prima vařečka
Škola vaření - masové směsi. Uvádí Daniel Kopál. Režie O. Kubištová
13:50
Vánoce za všechny prachy
Na Vánoce má být rodina pohromadě. To si říkají i Rodriguezovi, když se setkají všichni pod jednou střechou a chtějí si užít každý den, který spolu mohou ještě strávit… Americká komedie (2008). Hrají E. Rodriguez, J. Leguizamo, E. Penaová a další. Režie A. De Villa
10:55
Nikdo není dokonalý
NND - Svoboda + Konečná
Hitmaker Karel Svoboda a muzikálová hvězda Vanda Konečná mají diváky čím překvapit! Nenechte si ujít další díl pořadu Jiřího Krampola. Režie V. Nouzák
13:50
Closer I (5)
Klimax
Oddělení vražd v čele s Brendou Johnsonovou vyšetřuje vraždu doktora Raineyho, jenž pracoval na testech léku, který má pomoci v drogovém odvykání… Americký kriminální seriál (2006). Hrají K. Sedgwicková, C. Reynolds, J. K. Simmons a další. Režie C. Zisk
14:50
Ve službách FBI IV (16)
Starý zločin
Neal vymyslí plán, jak získat schránku s důkazy. Netuší však, jak se všechno zvrtne... Americký kriminální seriál (2013). Hrají M. Bomer, T. DeKay, W. Garson a další
10:45
Akvária na míru IV (4)
Akvária pro sportovce
Brett a Wayde jsou nejlepší stavitelé akvárií na světě. Poradí si s obří nádrží pro žraloky i se složitou soustavou uvnitř několika kanceláří… Americký dokumentární seriál (2013)
11:40
Vetřelci dávnověku VII (6)
Mimozemská vzkříšení
Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů? Slavný americký kontroverzní dokumentární seriál (2014)
12:30
Po stopách duchů X (1)
Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení… Americký dokumentární seriál (2016)
13:30
Nomádi ze Serengeti (1)
Cesta na travnaté pláně
Vydejte se spolu s průvodcem Jeanem Du Plessis na téměř 800 kilometrů dlouhou výpravu s migrujícími pakoni… Kanadský dokumentární seriál (2014)
14:40
Poklady modré planety (3)
Madagaskar
Vydejte se spolu s tvůrci poznat poklady naší planety. Tajemství Schwarzwaldu, ráj na Jamajce, kouzlo Srí Lanky či zázračné Andy… Německý dokumentární seriál (2016)
16:20
Princezna se zlatou hvězdou
Kdo se skrývá pod myším kožíškem? Princezna Lada... Česká filmová pohádka (1959) na motivy B. Němcové. Hrají M. Kyselková, J. Zíma, F. Smolík, J. Kurandová, S. Neumann, E. Kohout a další. Režie M. Frič
17:45
Zprávy FTV Prima
18:00
Sedmero krkavců
Dokáže osudem zkoušená Bohdanka zachránit zakleté bratry, aniž by promluvila? Česká pohádka (2015). Hrají M. Issová, L. Příkazký, S. Remundová a další. Režie A. Nellis
15:15
Simpsonovi XXIV (17)
Po čem animované ženy touží
Homer rozzlobí svou ženu a následně se pokouší zachránit manželství. Dokáže přijít na to, po čem animované ženy skutečně touží? Americký kultovní animovaný seriál (2012)
15:45
Simpsonovi XXIV (18)
Služebník Páně
Do Springfieldu zavítá nový reverend a jako svého laického kazatele si vybere Homera. Bart musí zasáhnout, aby jeho otec přestal páchat dobro... Americký kultovní animovaný seriál (2013)
16:15
Sněženky a machři
Studenti gymnázia vyrážejí do hor na lyžařský výcvik. Kurz je sice povinný, žáci si ho však chtějí co nejvíce zpříjemnit... Český film (1982). Hrají M. Suchánek, R. Brzobohatý, V. Freimanová, J. A. Duchoslav, E. Jeníčková a další. Režie K. Smyczek
17:55
Simpsonovi XXIV (19)
Vočkovy nové šaty
Vočko se už poněkolikáté pokusí o sebevraždu. Přátelé se rozhodnou dodat mu novou chuť do života. Koupí mu oblek, který z něj udělá zbrusu nového člověka a úspěšného podnikatele… Americký kultovní animovaný seriál (2013)
18:30
Simpsonovi XXIV (20)
Falešný virtuós
Bart chodí na hodiny klavíru k sympatické dívce z Ruska. Marge zatím učí jejího otce řídit a Homer ztratí i těch pár posledních vlasů, které mu zbyly… Americký kultovní animovaný seriál (2013)
18:55
Simpsonovi XXIV (21)
Sága o Carlovi
Homer, Vočko, Lenny a Carl vyhrají v loterii. Carl ale los ukradne a i s penězi zmizí… Americký kultovní animovaný seriál (2013)
19:30
Simpsonovi XXIV (22)
Výročí ve vlaku
Homera a Marge čeká desáté výročí svatby. Homer chystá pro Marge velké překvapení. Přípravy ho však nutí trávit mnoho času ve Vočkově hospodě, což přinutí zmatenou Marge hledat útěchu na internetu... Americký kultovní animovaný seriál (2013)
15:55
Rolničky, kam se podíváš
Arnold Schwarzenegger má před sebou nelehký úkol - sehnat synovi vysněnou, ale beznadějně vyprodanou hračku… Americký rodinný film (1996). Dále hrají Sinbad, P. Hartman, R. Wilsonová, R. Conrad, M. Mull a další. Režie B. Levant
17:50
Phoebe v říši divů
Phoebe je devítileté děvčátko, které si samo se sebou neví rady. Utíká proto před svými problémy do divadelní hry Alenka v říši divů… Americký rodinný film (2008). Hrají E. Fanninogvá, F. Huffmanová, B. Pullman a další. Režie D. Barnz
15:45
Příliš pozdě na loučení
Jenn Corbinová byla spolu se svým synem nalezena mrtvá. Vše vypadá jako sebevražda. Jenn prý trpěla psychickými poruchami, ale její sestra tuto verzi odmítá a obviňuje švagra z vraždy... Kanadský thriller (2009). Hrají R. Lowe, L. Hollyová, M. Hurdová a další. Režie N. Naileyová
17:40
Closer I (6)
Rande snů
Brenda Johnsonová řeší se svým týmem znásilnění a vraždu mladé dívky, dcery senátorky… Americký kriminální seriál (2006). Hrají C. Reynolds, J. K. Simmons, K. Sedgwicková a další. Režie G. Yaitanes
18:40
Amerika hledá topmodelku IX (8)
Dívky, které lezou
Dívky ze všech koutů USA bojují o možnost stát se další americkou topmodelkou. Která z nich se nejlépe vypořádá nejen s náročnými modelingovými disciplínami, ale i se stresem a vypětím, jež soutěž nutně provázejí? Americká reality show (2007)
15:15
Poklady modré planety (4)
Jamajka: Karibský ráj
Vydejte se spolu s tvůrci poznat poklady naší planety. Tajemství Schwarzwaldu, ráj na Jamajce, kouzlo Srí Lanky či zázračné Andy… Německý dokumentární seriál (2016)
15:50
Proti všemu očekávání II (2)
Bitva o Peleliu
Vojenská historie pamatuje momenty, kdy byly proti všemu očekávání vyhrány zdánlivě předem prohrané bitvy, nebo uspěly zdánlivě beznadějné bojové mise… Americký dokumentární seriál (2016)
16:50
Ruská vojenská technika (11)
Zbraně vítězství
Poznejte jednotlivé složky ruské armády, její výstroj a výzbroj, způsob, jakým se staví pontonový most, či jak funguje letadlová loď… Ruský dokumentární seriál (2012)
17:25
Ruská vojenská technika (12)
Bojové vozidlo pěchoty 1. část
Poznejte jednotlivé složky ruské armády, její výstroj a výzbroj, způsob, jakým se staví pontonový most, či jak funguje letadlová loď… Ruský dokumentární seriál (2012)
18:00
Dva na cestě (15)
Indonésie: Vzdálený domov
Dva kanadští přátelé, dobrodruzi Scott a Justin, se vydávají poznávat krásy celého světa. Zavítají do Ruska, Ekvádoru, Vietnamu nebo na Srí Lanku… Kanadský dokumentární seriál (2009)
19:00
Extrémní železnice s Chrisem Tarrantem I (2)
Vlakem australským vnitrozemím
Chris Tarrant se vydává na dobrodružnou výpravu vlakem. Projede konžskou džungli, australské vnitrozemí i západní Indii… Britský dokumentární seriál (2012)
20:15
McCallisterovi odlétají na Vánoce do Paříže. Zaspí a ve zmatku zapomenou doma nejmladšího Kevina. Matka si na něj vzpomene až v letadle. Než se ale za notných komplikací vrátí domů, dokáže Kevin zlikvidovat vykutálené zloděje i značnou část domu… Americká rodinná komedie (1990). Hrají M. Culkin, J. Pesci, D. Stern, C. O'Haraová, J. Heard a další. Režie Ch. Columbus
22:30
Slavná hollywoodská herečka Anna sklízí po světě samé úspěchy. Právě přijela do Anglie propagovat svůj nový film, když potká nenápadného knihkupce Hugha Granta... Americko-britská romantická komedie (1999). Dále hrají J. Robertsová, R. Ifans, J. Dreyfus a další. Režie R. Michell
20:00
Thomas se ocitne na louce obklopené vysokou zdí. Nepamatuje si vůbec nic, ani své jméno. Spolu se skupinou mladíků, které potkal stejný osud, se snaží najít cestu ven… Americký mysteriózní thriller (2014). Hrají D. O´Bryen, A. Ameen, T. Brodie-Sangster a další. Režie W. Bell
22:15
Labyrint: Zkoušky ohněm
Pro Thomase a ostatní přeživší z labyrintu běhání zdaleka nekončí. Jejich další tvrdá zkouška ohněm je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety plnou nepředstavitelných překážek. Thomas musí ve vlastní hlavě objevit skryté tajemství, které všechny zachrání… Americká dobrodružná sci-fi (2015). Hrají D. O’Brien, K. Scodelarioová, A. Gillen a další. Režie W. Bell
20:00
Honba za diamantem
Spisovatelka Joan žije jen svými romány, ale její skutecný život je velice nudný. Vše se změní, když se musí vydat na cestu do Kolumbie zachránit svou sestru… Americký dobrodružný film (1984). Hrají K. Turnerová, M. Douglas, D. DeVito a další. Režie R. Zemeckis
22:15
Steve Seagal se coby šéf celého podsvětí chystá opustit své impérium. Když se však ve městě objeví mladý konkurent, nechce mu vše jen tak přenechat. Každé podsvětí má pravidla, která je potřeba dodržovat… Americký akční film (2013). Dále hrají V. Rhymes, D. Trejo, B. Foster a další. Režie K. Waxman
20:15
David požádal Lailu o ruku a ona souhlasila. Oba se na ten velký den těší. Problém je jen v tom, že se rodiče neznají a jsou naprosto rozdílní. Jejich vzájemné setkání se promění v pohromu… Německá romantická komedie (2015). Hrají B. Schadeová, T. Sarbacher, N. Kronjägerová a další. Režie H. Thurn
22:10
Vysněná meta (1)
První zápas
Třiadvacetiletá Ginny se chystá ke svému prvnímu baseballovému zápasu v dresu San Diego Padres. Jako první žena v jedné ze čtyř největších amerických soutěží vzbuzuje obrovský zájem médií i veřejnosti… Americký seriál ze sportovního prostředí (2016). Hrají K. Bunburyová, M. Consuelos, M. P. Gosselar a další
23:15
Ve službách FBI IV (16)
Starý zločin
Neal vymyslí plán, jak získat schránku s důkazy. Netuší však, jak se všechno zvrtne... Americký kriminální seriál (2013). Hrají M. Bomer, T. DeKay, W. Garson a další
20:00
Miroslav Zikmund: Cesta stoletím (2)
Poznejte život jednoho z nejvýznamnějších českých cestovatelů a cestopisců. Sedmdesát let si o svých výpravách psal deník. Jeho prostřednictvím lze nyní nahlédnout nejen do skrytých tajů dobrodružství, ale i do duše člověka, který prožil většinu minulého století… Český dokumentární seriál (2014)
21:05
Zázrak na Everestu
Horolezec Lincoln Hall se 22 let trápil tím, že se mu nepodařilo splnit si svůj životní sen a vystoupit na vrchol Mount Everest. Když se však konečně pokusil horu zdolat, vypadalo to, že se nevrátí živý… Australský dokument (2007)
22:20
Malé velké zlepšováky (2/2)
Simon Reeve a jeho tým pomáhají lidem, kteří mají nějaký handicap. I zdánlivě malá pomůcka pro ně může být velkou pomocí… Britský dokumentární seriál (2016)
23:35
Kronika britské železnice (3)
Poznejte příběh budování železniční dopravy v Británii, jejíž drážní doprava patří k nejlepším na světě... Britský dokumentární seriál (2017)
01:05
Rande u přepážky
Dvě skupiny bankovních lupičů přepadnou ve stejnou chvíli tutéž banku. Profesionálové mají vše naplánované a neohrabaní zlodějíčci jim to jen komplikují. Postupem času ale všichni zjišťují, že zde škodí ještě někdo třetí… Německo-americká krimikomedie (2011). Hrají A. Juddová, P. Dempsey, M. Phifer a další. Režie R. Minkoff
02:50
Neúplatní
Píše se rok 1930, v USA panuje prohibice a Chicago ovládá gang Al Caponeho. Do města je proto vyslán zvláštní zmocněnec ministerstva financí, který má řídit vládní akci proti distribuci lihovin a proti násilí… Americký krimifilm (1987). Hrají K. Costner, S. Connery, R. De Niro a další. Režie B. De Palma
01:00
Legenda II (8)
Příběh Dokua Zakayeva
Martin se snaží odhalit připravovaný atentát a zároveň stále pátrá po Kate, která byla odvezena do Čečenska… Americký akční seriál (2016) Hrají S. Bean, K. Issová, W. A. Zoliová a další
04:10
Legenda II (8)
Příběh Dokua Zakayeva
Martin se snaží odhalit připravovaný atentát a zároveň stále pátrá po Kate, která byla odvezena do Čečenska… Americký akční seriál (2016) Hrají S. Bean, K. Issová, W. A. Zoliová a další
00:20
Notting Hill
Slavná hollywoodská herečka Anna sklízí po světě samé úspěchy. Právě přijela do Anglie propagovat svůj nový film, když potká nenápadného knihkupce Hugha Granta... Americko-britská romantická komedie (1999). Dále hrají J. Robertsová, R. Ifans, J. Dreyfus a další. Režie R. Michell
00:00
Svatební tajemství
David požádal Lailu o ruku a ona souhlasila. Oba se na ten velký den těší. Problém je jen v tom, že se rodiče neznají a jsou naprosto rozdílní. Jejich vzájemné setkání se promění v pohromu… Německá romantická komedie (2015). Hrají B. Schadeová, T. Sarbacher, N. Kronjägerová a další. Režie H. Thurn
04:55
Vysněná meta (1)
První zápas
Třiadvacetiletá Ginny se chystá ke svému prvnímu baseballovému zápasu v dresu San Diego Padres. Jako první žena v jedné ze čtyř největších amerických soutěží vzbuzuje obrovský zájem médií i veřejnosti… Americký seriál ze sportovního prostředí (2016). Hrají K. Bunburyová, M. Consuelos, M. P. Gosselar a další
00:35
Tajemství vesmíru III (8)
Jak zabránit armagedonu
Vydejte se do světa planet, komet, hvězd, souhvězdí a galaxií! Na cestě od středu sluneční soustavy až k okrajům vesmíru nahlédneme do jeho nejskrytějších tajemství… Americký dokumentární seriál (2008)
01:30
Sopečná odysea (5)
Pod ničivými vulkány
Tým vulkanologů se vydá až na okraj kráteru těch nejaktivnějších sopek na světě. Na každém kroku se setkají s mocnou silou přírody a mohou na vlastní oči vidět živly utvářející tuto planetu… Kanadský dokumentární seriál (2015)
02:40
Má pekelná kočka IV (10)
Snickers a Dexter
Specialista na chování zvířat Jackson Galaxy pomáhá zoufalým rodinám napravit jejich divoké domácí mazlíčky. Od bláznivých kočiček, které ničí partnerské vztahy, až po ďábelské stvůry, které své majitele vážně zranily… Americký dokumentární seriál (2012)
03:30
Veterinář z Yorkshiru II (1)
Podívejte se, jak probíhá každodenní život na veterinární klinice v Thirsku v severním Yorkshiru… Britský dokumentární seriál (2016)
04:15
Osudy Říma (2/2)
Sny o říši
Po zavraždění Césara nastalo v Římské republice období chaosu a bezvládí, které vyústilo ve spojenectví mezi nejvyšším vojenským velitelem Marcem Antoniem a Césarovým adoptivním vnukem Octavianem. Osud Říma záležel na tom, zda tito dva rivalové dokážou úspěšně spolupracovat… Francouzský dokument (2011)