Javascript is required to view this map.

reklama

Viděli jste

Ano, šéfe! (4)
23. 7. 2014
15. 9. 2014
CASTING! Provozujete restauraci a řítíte se do průšvihu? Nebo si jen nevíte rady? Pozvěte si Zdeňka Pohlreicha - profesionála, co se s tím nemazlí a umí poradit. Přihlášky do nové řady pořadu "Ano šéfe" najdete ZDE.
22. 7. 2014
Když Zdeněk Pohlreich dorazí do Moravské Třebové, je v šoku. Na náměstí nevidí ani jednu restauraci. Cíl jeho cesty leží v jedné z bočních ulic hezkého městečka. Jak se mu bude podnik Excalibur zamlouvat? Uvidíte ve středu od 20.15 na Primě v REPRÍZE pořadu Ano, šéfe!
10. 7. 2014
Ve vamberské Krajce to i přes majitelův záměr vybudovat luxusní hotel a restaurací nešlape. Špatně je tu snad úplně všechno. Dokáže šéf podnik od naprostého úpadku zachránit? Sledujte REPRÍZU pořadu Ano, šéfe! ve středu od 20.15 na Primě.
8. 7. 2014
Na Moravě, v Tišnově kus od Brna, stojí na úpatí příkrého náměstí rohový hotel Květnice. Žádný z růže květ to není, ale bizarní květinovou výzdobu najdete v restauraci, která si uchovala vzhled socialistického skanzenu z konce osmdesátých let. Sledujte REPRÍZU pořadu Ano, šéfe! ve středu ve 20:15.
1. 7. 2014
Šéf Zdeněk Pohlreich vám zpříjemní léto! Od 2. července patří jeho gastropolepšovně středeční večery na Primě. Tentokrát bude "operovat" pět kilometrů od pražského letiště, v Modré stodole v Horoměřicích, kde co chvíli přeletí letadlo. REPRÍZU pořadu si pusťte od 20:15 hodin.
16. 6. 2014
Horké léto je skoro tady, stejně jako v REPRÍZE pořadu Ano, šéfe! Tentorkát se Zdeněk Pohlreich vypraví ke Slapské přehradě, konkrétně do Županovic do podniku U Lojzíka, kam si jej pozvali Oldřich Podehradský a Luboš „Bubák“ Medřický.
26. 5. 2014
Zdeněk Pohlreich se vydal na výlet do Měchenic, do vysněného podniku paní Lucie Bahenské. Fregatta, která leží a na hlavní trase Praha – Slapy, je spíše zájezdní restaurace. Dokáže šéf do podniku přitáhnout lidi i mimo výletnickou sezónu? Uvidíte v úterý ve 22:10 na Primě.
23. 5. 2014
Zdeněk Pohlrech opět vyráží do českých hospod a restaurací a dělá pořádek! Tentokrát se vydává do podniku Slepá kolej, který ovšem, jak se zdá, vypadá, že to bude konečná. Dokáže ho Zdeněk "probudit k životu"? Dívejte se na REPRÍZU Ano, šéfe! v úterý ve 22 hodin na Primě.
21. 5. 2014
Majitelé sympatické písecké restaurace chtěli provozovat restauraci s kulturním klubem, a proto Marek Zeman a Michal Grill v Písku otevřeli π Local Club. Aby se ale sen nezměnil v noční můru, vyhledali Zdeňka Pohlreicha. Dokáže jim pomoci? Dívejte se ve čtvrtek ve 22.05 na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!
15. 5. 2014
Tentokrát se Zdeněk Pohlreich podívá na zoubek Mlýnskému domovu. Je to spíš zub, protože jde o velkou restauraci s kapacitou 120 míst. Má ještě letní zahradu, kde se u otevřeného krbu konají grilovací akce. Jaké problémy zde panují? Dívejte se v úterý ve 22.10 na Primě na REPRÍZU pořadu Ano,šéfe!
 

Nejlepší hlášky

"Když budeš dělat tímhle tempem, tak bys mohl dělat maximáně tak topiče v letním kině." - restaurace Georgia, Slunečná
Majiteli: "Ty se teda do Česko Slovensko má talent, nehlas!" - restaurace Simsalabim, Plzeň
"Chlapci, s vámi je domluva jak s posraným tanec…" - restaurace Excalibur, Moravská Třebová
všechny hlášky
 
 
 

reklama