Javascript is required to view this map.

reklama

Příště uvidíte

Poslední epizoda

Ano, šéfe! Foto:
9. 4. 2015
2. 4. 2015
Co trápí třicátníka Ševečka, který Rybárnu provozuje už dvanáct let? Klesající prodej jídel, který mu nevydělá dost na mrtvou zimní sezonu. Nastartuje jeho podnik návštěva Zdeňka Pohlreicha? Dívejte se v úterý ve 22.20 na Primě!
31. 3. 2015
V kouzelné, průmyslem nezatížené Hazlovské pahorkatině v Ašském výběžku se nachází obec Hazlov. V okolí se rozprostírá romantické, osmnáctijamkové golfové hřiště, kam to mají Němci, co by kamenem dohodil. Tím ale idylka končí, což potvrdí repríza pořadu Ano, šéfe! Ve čtvrtek ve 22:35 na Primě!
26. 3. 2015
Životní partneři Kamil a Laďka vlastní restauraci U stoleté lípy v Hostivicích u Prahy. Sedmatřicetiletý Kamil je vyučený soustružník, který se rekvalifikoval na číšníka a pracoval v lepších pražských podnicích. Proč si pozval Zdeňka Pohlreicha? Uvidíte v repríze pořadu Ano, šéfe! v úterý ve 22.20!
19. 3. 2015
V centru Smíchova se v přízemí starého domu nachází restaurace U sv. Filipa a Jakuba. Hospodu vedou dva staří přátelé, kteří se řízením osudu také jmenují Filip a Jakub. Klukům to ale moc "nešlape", takže se obrátili na Zdeňka Pohlreicha. Pomůže jim? Sledujte v úterý ve 22.15 na reprízu Ano, šéfe!
19. 3. 2015
Obávaný šéf Pohlreich se vrátil a s razancí sobě vlastní vtrhnul do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. To vše k plné spokojenosti nejen jejich majitelů, ale také hostů... Dívejte se 22:35 na Primě na reprízu Ano, šéfe!
12. 3. 2015
Tentokrát se šéf Zdeněk Pohlreich vypravil na vizitu do restaurace Scandinavia ve Svitavách, která se nachází těsně u historického centra města. Za dřívějších majitelů prosperovala výtečně, dnes ale skomírá. Dokáže ho šéf zachránit? Dívejte se ve čtvrtek od 22.35 na Primu!
4. 3. 2015
Jevíčko, Jevíčko, popojdi maličko... Zdeněk Pohlreich vyráží opět do boje za lepší kvalitu stravování v restauračních provozech. Tentokrát ukáže své umění v Jevíčku, v hotelu U Apoštola. Reprízu oblíbeného pořadu Ano, šéfe! sledujte ve čtvrtek ve 22.35 na Primě.
27. 2. 2015
Restaurace Kotelna na Zahradním Městě v Praze 10 je sídlištní restaurace. Původně to byla opravdu kotelna, ze které se po přestavbách a úpravách stala restaurace Kotelna. Dokáže šéf Pohlreich udělat z bývalé kotelny prosperující restauraci? Dívejte se v úterý večer na Primě na REPRÍZU pořadu.
25. 2. 2015
Zdeňka Pohlreicha si coby šéfa pozvali tentokrát manželé Panenkovi, protože už si nevědí rady se svým podnikem, Vlčárnou. Sami nikde chybu nevidí, ale hosté si k nim cestu také nenacházejí. Pomůže jim šéf? Dívejte se dnes večer ve 22.35 na Primě na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!
20. 2. 2015
78
Zdeněk Pohlreich přijel do Lednice, kde se v blízkosti zámku nachází restaurace U Tlustých. Je to podnik čistý, úhledný, má všechny předpoklady být úspěšný, ale něco mu chybí. Dívejte se na reprízu pořadu Ano, šéfe! v úterý večer na Primě!
 

Nejlepší hlášky

"Když budeš dělat tímhle tempem, tak bys mohl dělat maximáně tak topiče v letním kině." - restaurace Georgia, Slunečná
Majiteli: "Ty se teda do Česko Slovensko má talent, nehlas!" - restaurace Simsalabim, Plzeň
"Chlapci, s vámi je domluva jak s posraným tanec…" - restaurace Excalibur, Moravská Třebová
všechny hlášky
 
 
Jak to dopadne v Lesním Zátiší?  Foto:
Vejprnice
2.997
36
Ano, šéfe - Kotelna 18.5.2010 2 Foto:
Praha 10 - Zahradní Město
2.997
Ano, šéfe - 9. dil U Tlustych Lednice Foto:
Lednice na Moravě
2.997
 

reklama