Javascript is required to view this map.

reklama

Poslední epizoda

Ano šéfe - 2015 - 1 - Cover Foto:
25. 6. 2015
30. 6. 2015
Paní Zuzana si před dvěma a půl lety s manželem Jiřím otevřela v Hořesedlech restauraci – penzion „U pavouka“. Původně stál na místě neopravený dům, který manželé celý zrekonstruovali a upravili do konečné podoby podle svého vkusu. Podnik ale nefunguje. Reprízu pořadu sledujte ve 20.15 na Primě.
24. 6. 2015
Zaměstnanci prosí o pomoc. Zdeněk Pohlreich čelí skutečné výzvě. Restaurace U Rytíře je umístěna ve středu Liberce jen pár metrů od radnice. Své zákazníky se snaží nalákat na stylové prostředí, ale moc to nefunguje. Zafunguje tady šéf? Sledujte reprízu pořadu Ano, šéfe! ve 22.35 ve čtvrtek na Primě.
19. 6. 2015
5
Když pan František Hrabal ještě elektrikařil, koukal na dům na náměstí a přemýšlel, který trouba ho jednou koupí. Nakonec to byl on sám. Ale zdá se, že chod restaurace je nad jeho síly. Pomůže mu Zdeněk Pohlreich? Dívejte se na reprízu pořadu Ano, šéfe! v úterý ve 22.20 na Primě!
12. 6. 2015
Horké léto je skoro tady, stejně jako v REPRÍZE pořadu Ano, šéfe! Tentorkát se Zdeněk Pohlreich vypraví ke Slapské přehradě, konkrétně do Županovic do podniku U Lojzíka, kam si jej pozvali Oldřich Podehradský a Luboš „Bubák“ Medřický. Dívejte se v úterý od 22.20 na Primě.
27. 5. 2015
Zdeněk Pohlreich se v REPRÍZE pořadu Ano, šéfe! podívá do Panského dvora v pražských Nuslích. Kdysi tu fungovala italská restaurace, nový podnik Panský dvůr se orientuje na slezskou a moravskou kuchyni. Otěže drží pevně v rukou dámy. "Svede" s nimi šéf něco? Uvidíte ve čtvrtek ve 22:35 na Primě.
26. 5. 2015
Provozujete motorest a řítíte se do průšvihu? Nebo si jen nevíte rady? Pozvěte si Zdeňka Pohlreicha - profesionála, co se s tím nemazlí a umí poradit.
20. 5. 2015
Tentokrát se na Primě ve čtvrtek ve 22.35 vrátíme se Zdeňkem Pohlreichem v REPRÍZE pořadu Ano, šéfe! do zapamatovatelného pražského podniku Blue Point, kde stav hygieny hraničil s obecným ohrožením. Dokáže i tyto podmínky šéf zlepšit?
13. 5. 2015
Zdeněk Pohlrech opět vyráží do českých hospod a restaurací a dělá pořádek! Tentokrát se vydává do podniku Slepá kolej, který ovšem, jak se zdá, vypadá, že dojel na konečnou. Dokáže ho Zdeněk "probudit k životu"? Dívejte se na REPRÍZU Ano, šéfe! ve čtvrtek ve 22.35 na Primě.
7. 5. 2015
3
I tak přijel Zdeněk Pohlreich přijel do Neratovic, aby tu rozčeřil vody rodinné restaurace paní Evy Benešové. Jak se mu to povedlo? To uvidíte v úterý ve 22:20 v repríze pořadu Ano, šéfe! na Primě!
6. 5. 2015
Dokáže šéf Zdeněk Pohlreich odhalit důvod, proč do podniku People "nepáchne" ani noha? A dokáže jej vylepšit natolik, že si získá své zákazníky? Dívejte se ve čtvrtek ve 22.35 na Primě na REPRÍZU oblíbeného pořadu Ano, šéfe!
 

Nejlepší hlášky

"Když budeš dělat tímhle tempem, tak bys mohl dělat maximáně tak topiče v letním kině." - restaurace Georgia, Slunečná
Majiteli: "Ty se teda do Česko Slovensko má talent, nehlas!" - restaurace Simsalabim, Plzeň
"Chlapci, s vámi je domluva jak s posraným tanec…" - restaurace Excalibur, Moravská Třebová
všechny hlášky
 
 
 

reklama