Javascript is required to view this map.

reklama

Viděli jste

9. 4. 2014
Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich se v repríze oblíbeného pořadu vrací a s razancí sobě vlastní vtrhne do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. Dívejte se, jak se mu to podaří, v úterý ve 22.25 na Primě!
2. 4. 2014
Bojovat za kvalitu gastronomie v restauracích a v případě úspěchu udělit samolepku, to je pouze část agendy Zdeňka Pohlreicha. Čas od času je nutné se do oceněných podniků vrátit a zkontrolovat, zda kvalita neupadla. Na kontrolu vyjede i v úterý ve 22.00 na Primě v REPRÍZE pořadu Ano, šéfe!
31. 3. 2014
Jevíčko, Jevíčko, popojdi maličko.... Zdeněk Pohlreich vyráží opět do boje za lepší kvalitu stravování v restauračních provozech. Tentokrát ukáže své umění v Jevíčku, v hotelu U Apoštola. Reprízu oblíbeného pořadu Ano, šéfe! sledujte v úterý ve 22.10 na Primě.
26. 3. 2014
Restaurace Kotelna na Zahradním Městě v Praze 10 je sídlištní restaurace. Původně to byla opravdu kotelna, ze které se po přestavbách a úpravách stala restaurace Kotelna. Dokáže šéf Pohlreich udělat z bývalé kotelny prosperující restauraci? Dívejte se ve čtvrtek ve 22.10 na Primě na REPRÍZU pořadu.
21. 3. 2014
Zdeňka Pohlreicha si coby šéfa pozvali tentokrát manželé Panenkovi, protože už si neví rady se svým podnikem, Vlčárnou. Sami nikde chybu nevidí, ale hosté si k nim cestu také nenacházejí. Pomůže jim "šéf"? Dívejte se v úterý ve 21.50 na Primě na REPRÍZU pořadu Ano, šéfe!
20. 3. 2014
Obávaný šéf Zdeněk Pohlrech opět vyráží na "krasojízdu" restauračními zařízeními. V REPRÍZE pořadu se ve čtvrtek ve 22.20 s Primou vydá až do Lednicko-valtického areálu do restaurace U Tlustých.
13. 3. 2014
Zdeněk Pohlreich opět vyráží s razancí sobě vlastní do boje za lepší úroveň české gastronomie! Tentokrát se můžete v REPRÍZE oblíbeného pořadu Ano, šéfe! těšit na to, jak si obávaný šéf poradí s kuchaři v italské restauraci. Dívejte se v úterý ve 22 hodin na Primu.
12. 3. 2014 (All day)
16
Zdeněk Pohlreich opět na lyžích! Tentokrát přijíždí na běžkách, aby si užil ještě trochu mrazivého povětří, než zamíří do restaurace Harmony v blízkosti Krčského lesa. Dívejte se ve čtvrtek ve 22.10 na Primě na REPRÍZU oblíbeného pořadu Ano, šéfe!
5. 3. 2014 (All day)
26
V Dubí sázejí na slušnost, pružnost, kvalitu, příjemné prostředí a profesionální vystupování. Proč to nefunguje? Uvidíte ve čtvrtek ve 22.10 na Primě v REPRÍZE pořadu z roku 2010.
3. 3. 2014
Vařit jednoduše, ochutnávat, nenechat zkazit suroviny a myslet. Zní to banálně – a přesto to jsou základní momenty, které odlišují dobrou restauraci od špatné. Přesvědčíte se v úterý večer ve 21.40 na Primě v pořadu Ano, šéfe! Jedná se o REPRÍZU z roku 2009.
 

Nejlepší hlášky

"Když budeš dělat tímhle tempem, tak bys mohl dělat maximáně tak topiče v letním kině." - restaurace Georgia, Slunečná
Majiteli: "Ty se teda do Česko Slovensko má talent, nehlas!" - restaurace Simsalabim, Plzeň
"Chlapci, s vámi je domluva jak s posraným tanec…" - restaurace Excalibur, Moravská Třebová
všechny hlášky
 
 
 

reklama