Články

Marek Němec Foto:
iPrima
Že se na Primě chystá nový seriál z lékařského prostředí Modrý kód, to už jste pravděpodobně zaregistrovali. Nyní máte exkluzivní možnost do něj nahlédnout prostřednictvím televizních identů, které vás s Modrým kódem na obrazovkách televize Prima budou seznamovat.
Vzpamatuj se Foto:
iPrima
Říká se: malé děti, malé starosti, velké děti, velké starosti. Zdá se, že je to i případ této matky a její dospělé dcery.
Veronika Krejčí Foto:
Články
Benjamínek týdne Veronika (19) umí v kuchyni velmi příjemně překvapit a ohnivá show je důstojným završením celého týdne.
Modrý kód Foto:
iPrima
Již brzy ovládne televizní obrazovky Primy seriál Modrý kód, který se odehrává v akčním prostředí urgentního příjmu. V hlavních rolích se představí Sabina Laurinová a Marek Němec. V dalších rolích diváci uvidí Evu Josefíkovou, Jiřího Štěpničku, Igora Chmelu nebo Romana Zacha.
Dej mi svatý pokoj Foto:
iPrima
Ne každý se umí důstojně vypořádat s rozchodem. Najednou jsou tady probuzení do nového dne v prázdné posteli. Na esemesky nikdo neodpovídá. Bývalá láska nebere telefon. A není si komu postěžovat, protože to nikdo nemůže pochopit.
Renata Seidlová Foto:
Články
Servírka Renata (44) dobře uvaří, ale hosty zaskočí její bydlení a v Renatě bouchnou saze.
Syn tě nemá rád Foto:
iPrima
Že mezilidské vztahy dokážou být pěkně zamotané, víme všichni. Někdy jsou dokonce tak zamotané, že se v nich ztrácíme. Nebo nás vyloženě táhnou ke dnu.
Mordparta II - Jiří Bartoška a Vojta Kotek Foto:
Novinky
Bude dvojka! Televize Prima se po předchozím velkém úspěchu rozhodla, že diváky kriminálních seriálů potěší druhou řadou seriálu Mordparta. Jedna z prvních scén se natáčela na pitevně kladenské nemocnice!
Show Jana Krause 15.2.2017 - Obrázek 5 Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí sexuolog MUDr. Zlatko Pastor, herec Václav Neužil a „kyborg“ Jan Hubík. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. února ve 21.35 na Primě.
Drahoslava Gibasová Foto:
Články
Paní Drahoslava (64), která na svůj věk nevypadá, zaujme více svým životním příběhem než svým menu.
Vraždy v Midsomeru XV Foto:
04:05 05:45
45%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
V utajení Foto:
04:30 05:30
30%
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
Stanice právě nevysílá
DNES V TVRodinka na tripu Foto:
20.15
DNES V TV
22.20
Zajatci SS Foto:
03:55 04:50
96%
Stanice právě nevysílá

reklama