Články

Vysoká škola života na Prima Comedy Central 2 - Obrázek 12 Foto:
iPrima
V první epizodě Vysoké školy života jsme se dozvěděli, že Američané bojovali v občanské válce Severu proti Jihu až někde ve Vietnamu, a soutěžící se radši tvářili, že o samohaně nemají ani páru. Ale to není všechno! Vysoká škola života na Prima Comedy Central odvážně pokračuje. Tentokrát formami orá
TV Prima  Foto:
iPrima
V sobotu 3. 12. 2016 došlo k technické závadě, která způsobila výpadek ve vysílání televizních stanic Prima Group.
TV Prima  Foto:
iPrima
Divákům se omlouváme za výpadek ve vysílání stanic Prima Group způsobený technickou závadou. V tento moment vysílají prostřednictvím DVB – T sítě stanice Prima, Prima Love, Prima COOL a Prima ZOOM. Na úplném obnovení vysílání všech stanic intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.
Show Jana Krause 30.11.2016 - Obrázek 5 Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Dagmar Patrasová, herec Zdeněk Piškula a nejlepší kopači hrobů Ladislav a Csaba Skladanovi. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 30. listopadu ve 21.35 na Primě.
Moderátorem vědomostně-zábavní show je Tomáš Plhoň, kterého diváci Prima Comedy Central znají již jako komika z pořadu Comedy Club. Foto:
iPrima
Říká se, že žádná škola vás nepřipraví na život, ale co Vysoká škola života? Mezi její absolventy patří každý z nás. Ale teď se díky nové zábavné televizní show Vysoká škola života na Prima Comedy Central ukáže, kdo opravdu dával pozor!
2015-11-26_Foto_splash_krkavci Foto:
Novinky
Režisérka Alice Nellis vzala klasickou pohádku Boženy Němcové Sedmero krkavců a přepsala příběh na svěží pohádkový filmeček pro celou rodinu. Nechybí v něm dramatické a děsuplné momenty, ale ani vtipné dialogy, nádherné kostýmy, skvostné záběry přírody a páni herci, co opravdu umějí hrát.
Mercury  Foto:
iPrima
Bruce Willis to zkrátka s dětmi ve filmech umí. Podobně jako v Šestém smyslu, i tady si bere pod ochranná křídla malého chlapce, tentokrát geniálního autistu, který náhodou dešifroval přísně tajný vojenský kód Mercury a zdá se, že si tím podepsal ortel smrti. Dívejte se v pátek od 21.40 na Primu.
David Gránský, Petra Hřebíčková a Romana Bočková Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec David Gránský, herečka Petra Hřebíčková a Romana Bočková s papouščím terapeutem Klárou. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.
Primáček koláž Foto:
Novinky
Prima PLAY přichystala pro vaše děti vánoční nadílku už teď.

reklama