Články

Anna je unesená  Foto:
Novinky
Osmý díl Mordparty ukončil příběhy čtyř vyšetřovatelů. Pokud jste nedělní díl nestihli, podívejte se na všechny díly v našem online archivu Prima PLAY.
Dnes zemřeš - Obrázek 2 Foto:
Novinky
V porovnání s kvalitou posledních Seagalových snímků je tohle vítané osvěžení. Ať už jde o velkolepé výbuchy, svižné honičky či pár vtipných scén. Steven sice bojuje zabírán většinou zezadu, což vyvolává otázku: je to skutečně sám mistr? Ale budiž. Z nostalgie se dívejte v sobotu od 22.00 na Primě.
Jiří Hamtil Foto:
Články
Vyučený kuchař a obchodní poradce Jiří (34) je výborný hostitel a také diplomat. Ukočírovat finále nebude totiž snadné…
Colombo bude dělat všě proto, aby Anna přežila Foto:
Novinky
Druhá řada Mordparty finišuje do cíle osmým dílem. Šaráda ohledně gangu a Radačinského jede na plné obrátky. Teď už bude jen na Mordpartě, zda vše zvládne. Poslední díl krimi seriálu uvidíte na Primě už tuto neděli ve 2
Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů Foto:
Novinky
Druhá řada Mordparty končí osmým dílem, který uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15! Zeptali jsme se jednoho z hlavních představitelů, Vojty Kotka, jestli se během takové práce dá vůbec zasmát. Prý ano, podívejte se na rozhovor.
Naďa kontaktuje znovu manžela Foto:
Novinky
Díky napadení Káji v karavanu Naďa zjistila, že flashka, kterou získala, je pro mafii dost důležitá. Kódy na ní jsou pro ni však nerozluštitelné. Podívejte se na exkluzivní scénu z posledního dílu Mordparty, kterou uvidíte na Primě v neděli ve 20.15.
Kája sleduje podezřelého Foto:
Novinky
Podívejte se na exkluzivní scénu z posledního dílu Mordparty. Závěrečený díl bude hodně zajímavý. Návštěvníky v karavanu totiž nezajímá primárně vyšetřovatel Kája, ale...
Kája a Colombo jsou vždy perfektní dvojka Foto:
Novinky
Unesená Anna, dcera Colomba, je v dodávce a využije nepozornosti jejích únosců. Podívejte se na exkluzivní video z posledního dílu Mordparty, kterou uvidíte v neděli na Primě.
Marian Peterka Foto:
Články
Číšník a podnikatel Marián (41) je cholerik, dobrý střelec a docela klame tělem.
Show Jana Krause 24.5.2017 - Obrázek 2 Foto:
iPrima
V dalším dílu Show Jana Krause se představí profesor Jan Pirk, zpěvák Tomáš Klus a herečka Anna Schmidtmajerová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. května ve 21.35 na Primě.
Vraždy podle Agathy Foto:
01:35 03:30
11%
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
Živí mrtví Foto:
01:20 02:25
50%
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
Carrie Foto:
00:50 03:00
46%
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama