PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tento týden - Praha a střední Čechy

Michal Bajaja  Foto:
REPRÍZA Ve finále vaří pro dámy a princeznu Jiřinku Bajaja, nasytí tatarskou princeznu alespoň poslední večeře? Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!
Jiřina Hlaváčková Foto:
REPRÍZA Nekompromisní Jiřina vaří jak o život, ale Danii žádné ústupky dělat nemíní, do koláčů dá rum. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!
Yveta Borovská  Foto:
REPRÍZA Yveta (53) je také zkušená kuchařka. Opravdu dala do své polévky limetky, nebo vývar stačil zkysnout? Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!
Daniela Gruberová  Foto:
REPRÍZA Zkušená hostitelka Daniela se svěří se svým zajímavým životem a předvede své kuchařské umění. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!
Prostřeno! - Praha a Středočeský kraj Foto:
REPRÍZA Tento týden se odehraje v Praze a středních Čechách v zajímavé sestavě čtyř žen a jediného muže. Ženy dělí až dvě generace, nejmladší je cizinka ze záhadného Tatarstánu, muslimka, která nejí...

Anketa

Anketa Komu přejete výhru?

Dania Lyapina Foto:
Daniela Gruberová  Foto:
Yveta Borovská  Foto:
Jiřina Hlaváčková Foto:
Michal Bajaja  Foto:
thinkstockphotos-180368068 Foto:
Pořad Prostřeno! se vysílá již 6. rokem a každý rok soutěžící připraví téměř 800 chodů. My jsme pro vás vybrali první várku těch nejlepších dezertů!
posledni vecere uvod Foto:
V prvním speciálním letním díle Prostřeno! s názvem Poslední večeře se vracíme do Jihomoravského kraje, kde se v dubnu sešla hodně zajímavá parta. Jaký bude návrat mezi hostitele? Jaké pocity měli,...
Leona Kravcová  Foto:
REPRÍZA Mladou babičku Leonu (39) tipují soupeři za favoritku. Oprávněně? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Milan Mica  Foto:
REPRÍZA Sympatický Milan je trochu zbrklý, ale jinak dobrý hostitel i kuchař. Na zábavu přivede svého přítele... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Erika Šulová  Foto:
REPRÍZA Erika je Davidovým opakem. Moc si nevěří, ale hostům se u ní líbí a také jim chutná... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Dana Smíšovská  Foto:
Večer u Dany je po včerejšku zážitková gastronomie, zakončená projížďkou starou šalinou... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!
Prostřeno! Foto:
REPRÍZA Jihomoravský kraj reprezentují dva muži a tři milé ženy. Jeden z mužů je sympatický gay Milan a druhý trošku podivín, který začne v pondělí dost nešťastně. Hosty šokuje Davidova domácnost bez...
Prostreno! XIII (22) 17.6. dez Foto:
Poslední chod poslední večeře byl jeden velký fór.

Líbí se vám PROSTŘENO?

Dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

reklama