Management společnosti

Marek Singer Foto:
Marek Singer
Generální ředitel FTV Prima

Prvních osm let své pracovní kariéry strávil ve společnosti Unilever na různých manažerských pozicích. Od roku 2002 působil čtyři roky jako marketingový a posléze obchodní ředitel ve firmě Masterfoods a pak jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Karlovarské minerální vody s odpovědností za Českou republiku a Slovensko. V březnu 2008 nastoupil do vedení FTV Prima, kterou rozšířil do televizní skupiny, do níž patří televizní stanice Prima, Prima COOL, Prima love i Prima On-line. Po téměř pětiletém vedení FTV Prima se stal k 1. lednu 2013 výkonným viceprezidentem MTG zodpovědným za vysílací operace skupiny v rámci střední a východní Evropy.
Od 17. března 2014 je Marek Singer generálním ředitelem FTV Prima.

Roman Mrázek Foto:
Roman Mrázek
Programový ředitel FTV Prima

Programový ředitel televize Prima se v této oblasti mediálního trhu pohybuje už od roku 1994. Za tu dobu prošel společnostmi Mediacom, Leo Burnett Advertising nebo Starcom MediaVest Group. Na Primě pracuje od roku 2008. Jeho životní krédo zní: „Jestliže vás netěší to, co děláte, tak s tím přestaňte.“

Jitka Obzinová Foto:
Jitka Obzinová
Šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky

Začínala novinářskou kariéru v roce 1990 v Československém rozhlase, ale televizní praxi má už 21 let. Válečné zpravodajství v České televizi, moderace relací Události, komentáře a 21, dokumenty z válečných oblastí i sociálně postižených zemí světa, posléze TV Nova, moderace hlavní zpravodajské relace Televizní noviny, později moderace politické diskuse Sedmička, dramaturgie a moderace cestopisů. Od roku 2002 působila jako ředitelka výroby v TV JOJ na Slovensku, později zpět v Česku v manažerských pozicích v Českém rozhlase. Od roku 2009 šéfredaktorka Zpravodajství a Publicistiky Prima FTV.

Daniel Grunt Foto:
Daniel Grunt
Ředitel Prima On-line

Absolvoval provozně ekonomickou fakultu ČZU a MBA na UNYP. V minulosti pracoval mimo jiné jako produktový a marketingový ředitel portálu Centrum.cz, Multimedia business manager ve společnosti Nokia a na pozici ředitele Internetu v TV Nova. Před příchodem do FTV Prima působil v Sanoma Media Praha jako ředitel Nových médií. Na postu ředitele PRIMA ON-LINE má na starosti veškeré aktivity v oblasti nových médií, jako je např. tvorba online strategie, budování a rozvoj webových stránek, mobilních aktivit apod.

Martin Cepek profil Foto:
Martin Cepek
Business Development Director

Pracuje v oblasti zábavního průmyslu 20 let. Svojí profesní kariéru začal ve společnosti Warner Home Video. Pracoval 15 let ve společnosti HBO, převážnou dobu jako obchodní a marketingový ředitel. Poslední 3 roky zastával pozici ředitel HBO Česká a Slovenská republika. Následně působil ve skupině CME, kde byl zodpovědný za budování strategie Pay TV pro celý region střední Evropy..

Patrik Slavík Foto:
Patrik Slavík
Technický ředitel FTV Prima

Ve skupině FTV Prima (dříve Premiéra) pracuje od roku 1996. Postupně prošel téměř všemi technickými profesemi televizního výrobního procesu, přičemž na současné pozici technického ředitele působí od roku 2006.

Komisař Rex I Foto:
03:35 04:25
69%
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
Stanice právě nevysílá
Stanice právě nevysílá
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30
Dobrá manželka Foto:
03:50 04:45
29%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15

reklama