Press

KONTAKT NA TISKOVÉ ODDĚLENÍ FTV PRIMA

E-mail: pr@iprima.cz

Obecné dotazy na Prima group
pr@iprima.cz

PR servis pro Prima COOL
nikol.klevcovova@iprima.cz

PR servis pro Prima LOVE
nikol.klevcovova@iprima.cz

PR servis pro Prima ZOOM
filip.budak@iprima.cz

Fotobanka, infoservis
ftp://ftp.iprima.cz/

loga a manuály


Kliknutím na logo služby stáhnete kompletní balíček grafiky
loga a manualy PRIMA RÁDCE PRIMA FRESH PRIMA STYLE PRIMA LIVING PRIMA ŽENY PRIMA PLAY PRIMA LOVE PRIMA MAX PRIMA COOL PRIMA FAMILY PRIMA ZOOM Image Map

Tiskové zprávy

Prima PLAY  Foto:
iPrima
Dětské pásmo Primáček se z televizního vysílání rozšiřuje do online. FTV Prima spustila 17. října rozšířený obsah určený dětem na webu Prima PLAY, včetně nabídky v HbbTV.
Představení obchodní politiky Media Clubu Foto:
iPrima
Mediální zastupitelství Media Club chystá na rok 2017 zvýšení ceny televizní reklamy v průměru o 10–12 % z důvodu zvýšení investic ze strany inzerentů a zaplněnosti reklamního prostoru.
Pevnost Boyard Foto:
iPrima
Skupině Prima od začátku roku meziročně vzrostl podíl sledovanosti. Podíl ve sledovanosti od ledna do září byl 21,27 % v cílové skupině 15+, meziročně FTV Prima rostla o 0,39 p.b.
seriál Polda Foto:
iPrima
Již v neděli 23. 10. ve 20.15 startuje na Primě nový kriminální seriál Polda v hlavní roli s Davidem Matáskem.
Counter Strike: Global Offensive Foto:
iPrima
O víkendu 30. září až 2. října sledovali fanoušci Prima COOL online vysílání největšího severoamerického e-Sports turnaje ve hře CS:GO – ESL One New York. V rámci sledování HbbTV vznikl nový rekord ve sledovanosti, a tento turnaj se tak stal zatím nejsledovanější e-Sports akcí letošního roku.
Prima Vychytávky Ládi Hrušky Foto:
iPrima
Nový knižní titul Vychytávky Ládi Hrušky vydává FTV Prima pod obchodní značkou Solootions ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia Group, a.s..
Facebook Zpravodajství TV Prima Foto:
iPrima
Televize Prima nabízí divákům od 10. října speciální facebookový profil. Každý den už od rána na něm bude k dispozici aktuální informace k vybraným chystaným reportážím, perličky ze života moderátorů a reportérů, nebudou chybět oblíbené ankety a soutěže.
Prima Hrdina Reach for change 1 Foto:
Press
Reach for Change spolu s FTV Prima hledá v rámci projektu PRIMA HRDINA nejlepší inovativní nápad, který pomůže dětem trávit více volného času aktivně. Nejlepší nápad bude podpořen grantem v hodnotě 700 000 Kč na jeho realizaci a také know-how od expertů z obou společností.
Mr. & Mrs. Smith Foto:
21:40 00:15
33%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVMr. & Mrs. Smith Foto:
21.40
Přístav Foto:
20:15 00:55
50%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVWanted Foto:
00.55
Gigolové I Foto:
22:15 22:45
63%

reklama