Avon pochod 2020 mění plány, boj za zdravá prsa zůstává!

Ambasadoři Avon pochodu 2020
Ambasadoři Avon pochodu 2020

Heslo  letošního  pochodu za  zdravá prsa, #SPOLU, zůstane ve  fyzickém slova  smyslu  nenaplněno. 20.  jubilejní  ročník  se  totiž letos  neuskuteční.  Navzdory  okolnostem vyjádříme  #SPOLU podporu v rámci  října, měsíce boje proti rakovině prsu.

Vzhledem  k nečekané situaci propuknutí pandemie COVID-19 se jako většina globálních společností i společnost AVON, spadající pod celosvětovou skupinu Natura & Co, rozhodla s ohledem na zdraví a bezpečí všech účastníků, pacientek, jejich rodin, vystupujících a spolupracovníků, nepořádat hromadné akce do konce roku 2020. Reaguje tak na současnou situaci celosvětově. Avon, jakožto součást Natura & Co, naplňuje taktéž příslib usilovat o zdraví žen a lepší způsob života a podnikání prostřednictvím pozitivního sociálního, hospodářského a environmentálního dopadu.

Letošní AVON POCHOD se tak stane nezapomenutelným – jediným, na kterém se #SPOLU nesetkáme. V boji za zdravá prsa ale rozhodně pokračujeme! Prodej charitativních triček je prodloužen do vyprodání zásob a možnost finančního příspěvku na AVON konto za zdravá prsa rozšíříme na podzim kromě avon.cz i do katalogu.  Avon Tričko 2020 je největší pomocí a zdrojem finanční podpory pro celou řadu organizací, kterým AVON v rámci boje proti rakovině prsu pomáhá. Právě díky němu máme tolik síly a prostředků POMÁHAT a bojovat se zákeřnou nemocí! Prosíme, podpořte nás koupí charitativního Trička, které navrhly blogerky a dlouholeté ambasadorky AVON Pochodu za zdravá prsa Lucka a Nicole z A Cup of Style. V nabídce stále naleznete dámské, pánské a dětské.

Při online nákupu na www.avon.cz můžete taktéž přidat položku ve formě finančního příspěvku. S každým nákupem tak máte možnost podpořit ženy, které tuto pomoc dnes a denně potřebují. Je možné zvolit 49 Kč, 149 Kč nebo 199 Kč nebo libovolné násobky.

Ambasadoři Avon pochodu 2020
Ambasadoři Avon pochodu 2020

Avon je společnost, která se dlouhodobě věnuje boji proti rakovině prsu a v ani v období pandemie nezapomíná na ženy, které toto onemocnění postihlo. Zdraví žen a jejich rodin pro nás bylo vždy prioritou. #SPOLU dlouhodobě bojujeme za zdravá prsa. Díky vaší velkorysosti jsme z konta AVON za zdravá prsa předali více než 125 000 000 Kč na preventivní, léčebné a výzkumné projekty. Avon Pochod v ČR je druhou největší charitativní akcí na světě.

Globálně Avon v loňském roce podpořil boj proti rakovině prsu částkou 6,7 miliónů dolarů. Avon společně s Avon Foundation for Women celkově předali 939 000 000 dolarů.  38 ze 42 trhů distribuují finanční prostředky. 55% financí je přímo darována ve formě grantu či dotací nevládním organizacím. Zbylé finanční prostředky maximálně podporují povědomí a léčbu proti rakovině prsu, investují se do eventů a kampaní. Díky Avonu je po světě financováno 245 mamografických přístrojů a 91 pojízdných mamografů. Avon Česká republika je součástí celosvětových Avon Pochodů již po dvacáté  a stala se  milovanou událostí našich  životů.

V neposlední řadě patří poděkování partnerům pochodu, kteří i v nelehké situaci zůstávají s námi a podpořili projekt finančním darem na charitativní konto nebo mediální podporou.

Více info na www.zdravaprsa.cz.

Děkujeme všem, kteří pomáhají!

Spolu! za zdravá prsa
Spolu! za zdravá prsa

reklama