Barbora Hrzánová se s manželem Radkem Holubem těší na léto pod věží

hra Silnice
hra Silnice

reklama

Oblíbený herecký pár Barbora Hrzánová a Radek Holub se už nemůže dočkat, až divákům Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží předvede svou novinku, cirkusáckou romanci Silnice na motivy slavného oscarového filmu Federica Felliniho. V programu komfortní letní scény v malebném prostředí Mahlerových sadů na Praze 3 se Silnice objeví 19. července a 20. srpna.

Ten snímek je takový úkaz, neboť Fellini i jeho herci byli géniové a měli výborný scénář. A ten je o tom, že v životě se mohou stát i věci, které se zprvu zdají být naprosto nemožné. Stejně tak by nikdo nedával šanci vztahu takhle odlišných tvorů, jako jsou postavy, jež hrajeme s Radkem – věčné dítě Gelsomina a zemitý, z jednoho kusu vytesaný Zampanó. A přesto když jeden odejde, najednou druhý zjistí, že bez něho nemůže být. Protože i ten nejmenší kamínek, i to zrnko písku má v tomto řádu nějaký smysl. Je to prosté a tak silné sdělení,“ prozrazuje Bára Hrzánová.

Oba herce si na Prima Hvězdném létě užijete i ve vydařených komediích Začínáme končit a Kočka v oreganu, Bára tu odehraje také svého legendárního Hrdého Budžese (2. 7., 26. 8.) a spolu s Dagmar Peckovou další divácký hit Carmen Y Carmen (11. 7. a 5. 9.).

Program populární letní scény pod žižkovskou věží hostí celou řadu dalších velkých hereckých osobností, např. Ivu Janžurovou, Jiřího Bartošku, Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Oldřicha Kaisera, Jiřího Lábuse, Evu Holubovou, Jiřího Langmajera, Ondřeje Vetchého, Terezu Kostkovou, Jana Krause či koncerty Tomáše Kluse, Jarka Nohavici, 4TETu a Ondřeje Havelky. Hraje se od 30. června do 17. září.

A pozor, na Prima Hvězdném létě pod žižkovskou věží nezmoknete, neboť se jedná o jedinou letní scénu se zastřešeným hledištěm. Nemusíte se tedy obávat zrušení představení kvůli nepřízni počasí. Kompletní program a předprodej vstupenek najdete na www.divadlokalich.cz.

Prima Hvězdné léto pod Žižkovskou věží
Prima Hvězdné léto pod Žižkovskou věží

reklama

reklama