Další číslo magazínu Prima ZOOM přináší rozhovor s fenomenální sportovkyní Ester Ledeckou

časopis Prima ZOOM
časopis Prima ZOOM

reklama

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 27. května. Kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také exkluzivní interview – tentokrát s Ester Ledeckou, sportovním fenoménem posledních let. Chcete zjistit, co vše se šéfredaktorka Lenka Klicperová dozvěděla od „odvážné a soutěživé holky z hor“? Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Její největší devízou je odvaha a soutěživost. Jde si za svým a neohlíží se na to, co to bude stát. Je jiná a jde jinou cestou než ostatní. Riskla to. Nemuselo se to vyplatit. Ale teď sklízí úspěchy. Možná právě v tom je ještě větší odvaha než vrhnout se střemhlav z prudkého kopce s oběma nohama upoutanýma do vázání snowboardu. A kromě toho je Ester Ledecká sice podle svých slov introvert, ale taky veselá mladá žena, která se nebojí utahovat si sama ze sebe. „Já jsem vždycky věděla, čeho chci dosáhnout, a měla přesný plán, kterého jsem se držela. Je to těžký někomu vysvětlovat. Podezřívám i svoje trenéry, že kolikrát vůbec netuší, co dělám a proč. Ale výsledky to přináší! O svoje finance se starám od osmnácti let sama. Každý měsíc musím vygenerovat pro tým milion na výplaty, navíc k tomu všem platím hotely, dopravu, letenky, jídlo, pití, permice… Musím s financemi pracovat, ať chci, nebo ne.

Aktuální vydání se věnuje mnoha dalším zajímavým tématům – vydáme se po stopách duchů a zjistíme, proč je víra v jejich existenci pro spoustu lidí důležitá. Odhalíme pozadí dvou novodobých skandálů kolem nebezpečnosti azbestu a nemoci šílených krav. Zjistíme, jak to je s kasiny na indiánské půdě. Poznáme pozadí dvou rozhodujících bitev druhé světové války – u Stalingradu a u Kursku. Začteme se do příběhu vikinských genů. A zajímavá je otázka, jestli se pes může zhulit… Neméně zajímavý bude i vztah Hitlera k uměleckým dílům. Vypátráme zapomenuté stavby. Vydáme se po stopách zaniklých železničních kolejí. Zkusíme se vydat pěšky na cestu kolem světa. Podíváme se pod pokličku skandinávského stylu bydlení a umění propojit se s přírodou. Nebudou chybět ani ti nejlepší ze zvířecí říše. A to zdaleka není všechno. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a. s. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci se společností DONAU MEDIA. Časopis Prima ZOOM si můžete také předplatit, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky, a to na webu SEND.cz.

časopis Prima ZOOM
časopis Prima ZOOM

reklama

reklama