Kristýna Frejová jako striptýzová tanečnice i „vyzenovaná borka“

Láska v přímém procesu
Láska v přímém procesu

reklama

Tak strhující hereckou jízdu jako v komedii Láska v přímém přenosu ve středu 4. srpna na Prima Hvězdném létě pod žižkovskou věží jen tak nezažijete. V této důmyslně napsané hře slavným kanadským autorem Normem Fosterem se totiž 5 herců dělí celkem o 15 rolí v 6 proplétajících se příbězích.

A je radost sledovat, jak si s tímto zábavným, i když těžkým hereckým úkolem pohrává luxusně obsazená parta Petr Čtvrtníček, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Michaela Tomešová v alternaci s Ivanou Korolovou a Martin Kavan v alternaci s Radkem Zimou.

Když jsem si Lásku přečetla poprvé, smála jsem se doma nahlas. To se mi málokdy stane, většinou čtu hry se zkoumavým odstupem a kritickým okem. Propojení jednotlivých postav a příběhů napříč šesti povídkami mě nadchlo. A vzhledem k tomu, že pointy některých postav mě i upřímně dojaly, jsem si jistá, že diváci budou po zhlédnutí Lásky v přímém přenosu emocionálně naprosto satisfackováni,“ přiznává Kristýna Frejová.

A jak své tři hrdinky představuje? „Hraju jednak milující manželku, která by pro blaho svého muže a dcery byla ochotná podstoupit i živé erotické vysílání v nejhorším rádiu ve městě. Dále striptýzovou, intelektuálně nesmělou tanečnici, která má u tyče problém s rytmem a rovnováhou. A nakonec krutě vyzenovanou borku, která má po úderu pukem do hlavy problém s krátkodobou pamětí a živí se jako taxikářka. Všechny ty figury mám ráda,“ směje se Kristýna.  

Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží nabízí až do 17. září exklusivně obsazené komedie jako stvořené pro letní pohodu, dopolední víkendové pohádky i koncerty 4TETu, Ondřeje Havelky či Jarka Nohavici. Vedle pestrého programu diváci jistě ocení, že tato letní scéna má lehkou střechu, proto tu nehrozí zrušení představení kvůli nepřízni počasí.

Info a vstupenky na www.divadlokalich.cz.

Prima Hvězdné léto
Prima Hvězdné léto

reklama

reklama