Letní dvojčíslo Prima vychytávek plné rad a tipů jak pro domácnost, tak pro zahradu je tady!

Nové letní číslo Prima vychytávek vám ukáže ty nejlepší nápady, rady a tipy. 60 stran plných nápadů pro zdravější život, zahrádkářských vychytávek a tipů na dobré jídlo, tentokrát hlavně na gril.
Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

reklama

Tento měsíc vám ukážeme, jak si připravit výborné jídlo přímo na letní grilování a vychutnat si ho pod širým letním nebem. Nebudou chybět recepty na „hambáče“, lososové karbanátky nebo kotlíkový guláš. Dokonce si můžeme v kotlíku také připravit vývar ze pstruha. Mňam! Letošní letní dvojčíslo se nese nejen v duchu skvělého vaření, ale také nám Láďa předvede, jak si vyrobit praktický grilovací stolek z palety, lavičku se zásobníkem na pivo nebo zahradní sporák ze starých cihel. Grilovat tedy bude moct již opravdu každý!

Všechny milovníky domácí kosmetiky Láďa naučí, jak si vyrobit domácí vazelínu, dezinfekci a repelent nejen proti letnímu hmyzu. Společně se podíváme na rostlinku jménem migrénovník, která pomůže všem před nechtěnými bolestmi hlavy. Navíc vám ukážeme různé tipy a rady, jak využít plevel, a to jak v kuchyni, tak i v kosmetice.

Pro nadšené zahrádkáře má Láďa tip, jak si vypěstovat meloun přímo na zahradě. Představíme vám trendy v osazování truhlíků a povíme si víc o tom, jak se starat o svoji zahrádku. Škůdci na zahradách nás trápí skoro všechny, my vám povíme, jak se jich úspěšně nadobro zbavit. Navíc také ukážeme, jak vyzrát nad mravenci. Ve světě zvířat se zaměříme na pár rad naší zkušené veterinářky, která nám řekne, na co si dát pozor při pořizování pejska. A protože léto je plné cestování, nabídneme vám pár tipů, jak cestování pejskům co nejvíc zpříjemnit a ulehčit.

V letním čísle také nemůže chybět oblíbená rubrika pro naše domovy. Tam si Láďa připravil pár tipů pro naše dámy, jak si zvelebit domácnost ručně malovanými mandalami, zvonkohrami a pro venkovní posezení zcela jistě využijete letní lampion či svíčku z včelího vosku.

Letní dvojčíslo Prima vychytávky vám kromě toho nejlepšího z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického, nabídne i 16 stran navíc za pouhých 37 Kč. Najdete ho na všech novinových stáncích nebo přímo ve své schránce jako předplatné na rok 2021 ZDE.

Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

reklama

reklama