Petr Kolář s kapelou zazpívá v Letňanech

Petr Kolář na Prague Kemp Letňany
Petr Kolář na Prague Kemp Letňany

Charismatický hlas popového zpěváka Petra Koláře se už v úterý 30. června ponese areálem PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jeho letní koncert si mohou návštěvníci vychutnat v rámci unikátního uměleckého projektu PRAGUE KEMP LETŇANY.

Interpret slavné písně „Ještěže tě, lásko, mám“ od skladatele Karla Svobody vystoupí v Letňanech se svou kapelou. Nezaměnitelný chraplák Petra Koláře znají nejen fanoušci legendárních muzikálů jako Dracula, Vlasy, Hamlet, Krysař nebo Tři mušketýři, ale také posluchači rockové kapely Arakain, kde Petr několik let působil. V rámci projektu kulturního léta na výstavišti bude Petru Kolářovi patřit letňanské pódium v úterý 30. června.

Hudební vystoupení je od 20:00. Areál kulturního léta v PVA EXPO PRAHA Letňany se otevírá v 19:00.

V rámci programu se v Letňanech představí i další hvězdy českého šoubyznysu. Návštěvníci se mohou těšit na slavná jména, jako jsou Roman Dragoun a Vítkovo kvarteto, Hana Zagorová a Petr Rezek nebo Leoš Mareš.

Podrobný program najdete na www.praguekemp.cz.

Vstupenky jsou již nyní ve zvýhodněném online předprodeji, případně ke koupi na místě. Akce si mohou vychutnat zájemci také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.

reklama