Prostata? Dejte na prevenci!

Prostata trápí ve vyšším věku téměř každého muže, většina z nich se ale za své problémy stydí. Podle odborníků však rozhodně platí: čím dříve začnou potíže řešit, tím větší je šance na jejich odstranění.
DI-PROSTAN MODRÝ KÓD
DI-PROSTAN MODRÝ KÓD

reklama

Příčiny zbytnění prostaty nejsou zcela přesně popsány, ale k jejímu zvětšení dochází vlivem hormonů, věku, genetických předpokladů či stravovacích návyků. Mezi nejčastější příznaky patří slabší nebo přerušovaný proud moči, opožděný start močení nebo delší doba jeho trvání, také častější močení a časté nucení na močení.

Prevencí může být úprava jídelníčku, omezení konzumace alkoholu a dostatek pohybu. Důležité je také nezapomínat na pravidelnou návštěvu speciality či užívání kvalitních přípravků pro zmírnění obtíží. Vyzkoušejte DI-Prostan MODRÝ KÓD – doplněk stravy z lékárny s ověřenou kombinací extraktů slivoně africké a kopřivy dvoudomé pro správnou funkci prostaty, močového ústrojí a méně vstávání během noci. Extrakt kopřivy navíc slouží k podpoře vitality a dodání energie, pomáhá podporovat zdraví srdce a kardiovaskulárního systému. Navíc minerály a stopové prvky kopřivy posilují kosti, nehty i vlasy.

Ve spolupráci s organizací Český červený kříž (ČČK) vznikly produkty řady Modrý kód, jejichž zakoupením přispíváte na projekty ČČK. Po přípravcích Modrý kód se ptejte se své lékárně nebo je můžete koupit zde:

DI-Prostan MODRÝ KÓD lze zakoupit ZDE.

 

Více informací o produktu naleznete ZDE.

DI-PROSTAN MODRÝ KÓD
DI-PROSTAN MODRÝ KÓD

reklama

reklama