Recepty na zahřátí přináší nové číslo Ano, šéfe!

časopis Ano, šéfe!
časopis Ano, šéfe!

Venku už pozvolna začíná zima. Objevuje se první sníh, kluziště i adventní trhy a nové číslo magazínu Ano, šéfe! vám přináší celou řadu receptů pro zahřátí. Šéf předvede, že tradičnímu českému kaprovi může beze zbytku konkurovat losos, který se dá připravit na mnoho různých způsobů. A pokud vás zrovna neláká ryba, připravte si podle našeho receptu nadupanej burger.

Zdeněk Pohlreich se jako vždy vrátí do čtyř restaurací, které prošly dříve pořadem Ano, šéfe! Tentokrát zkontroluje podniky Fat Free v Brně, U Hrabala v České Lípě, America Grill Bar v Chomutově a Letem Světem v Praze. Jak dopadne samoobslužná jídelna, která vaří zcela bez lepku, ale nemohla najít zákazníky? A co americká restaurace – má šanci uspět v Chomutově?

Pokud vás ani kolem Vánoc se vším cukrovím nepřešla chuť na sladké, určitě oceníte Šéfovy recepty na originální dorty a dortové krémy. Ochutnejte třeba skořicový dort, piškotový dortík s ovocnou pěnou nebo čokoládový dort s řepou.

Při pobytu venku člověk v zimě pořádne promrzne a po příchodu domů se potřebuje honem zahřát. Ve čtvrtletníku najdete recepty na nápoje s čokoládou i ovocem – například grog s limetkou, punč s ovocem nebo karamelovou kávu. Ukážeme, jak připravit zázvorové sušenky, kuřecí stehna s pomerančovo-medovou zeleninou a celou řadu dalších dobrot, po kterých vám už zima rozhodně nebude.

Zdeněk ukáže, jak připravit zdravou, lehkou a oblíbenou rybu – lososa – na mnoho způsobů. Navíc vám poradí, jak k němu připravit neotřelé bramborové přílohy.

Tyto recepty a mnoho dalších najdete v novém zimním čísle čtvrtletníku Ano, šéfe! Koupit si ho můžete právě teď na pultech trafik a v obchodech za pouhých 45 korun. Navíc v časopise opět najdete QR kódy, které vás po nahrání do vašeho chytrého telefonu přesměrují na videa z pořadů a hlášky Zdeňka Pohlreicha.

Magazín si také můžete předplatit na celý následující rok. Za 180 Kč vám čtvrtletník přijde až do schránky a k předplatnému teď dostanete jako dárek stolní kalendář Prima FRESH na rok 2018 s 52 recepty v hodnotě 59 Kč.

časopis Ano, šéfe!
časopis Ano, šéfe!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama