Staňte se součástí hry Máme rádi Česko přímo u vás doma! Nová desková hra je právě v prodeji

Oblíbená vědomostní show Máme rádi Česko nově přichází až k vám domů. Zažijte pořádnou dávku napětí, a to jako týmy známých osobností v oblíbené vědomostní show, která pravidelně doprovází vaše páteční večery. Nyní se i vy můžete společně s rodinou a přáteli zapojit z pohodlí svého domova. V deskové hře na vás čeká šest oblíbených disciplín s jasným cílem – získat co nejvíce bodů!
Máme rádi Česko
Máme rádi Česko

reklama

Pro letošní Vánoce je nový přírůstek do kolekce deskových her naprosto jasný. Vědomostní týmová hra Máme rádi Česko, která vychází z populárního pořadu skupiny Prima, porovnává síly dvou soutěžních týmů. Hráči si prověří nejen své vědomosti, ale i pohotovost, kreativitu a schopnost improvizace. Cílem hry je získat pro svůj tým co nejvíce bodů v jednotlivých disciplínách. A jaké disciplíny na vás čekají? 

Úkolem první z nich je uhádnout slavnou osobnost současnosti nebo výjimečného člověka naší historie. Týmy se ptají tak, aby jejich soupeři mohli na otázky odpovídat formou ano/ne. Ve druhé disciplíně, která se jmenuje Hádání pojmů, je cílem poznat z popisu kapitána co nejvíce pojmů. Svoji kreativitu si ověříte i ve třetí disciplíně, kde je cílem poznat z kresby spoluhráče tři pojmy, které odkazují na český film, profesi a přísloví. Samozřejmě nechybí ani Slepá mapa, která patří k divácky oblíbeným. Týmy hledají názvy měst schované pod přesmyčkou a následně je musí ukázat na mapě. A co by to bylo za hru bez napínavé Bomby? V této disciplíně jde především o získání co nejvíce bodů za správně zodpovězené otázky, v časovém limitu, než bomba vybuchne. Vyvrcholením soutěže je Finále, kde se tipuje nejbližší číslo konkrétní otázky. Kapitál týmu, který je odhadem blíže skutečnosti, má právo točit šipkou na kole štěstí. 

Máme rádi Česko
Máme rádi Česko

Máme rádi Česko je ideální pro rodinné večery či přátelská posezení. Čím více kol si zahrajete, o to větší zábava vás čeká. Stačí si promíchat hráče, namíchat nápoje, zamíchat karty a hru si zopakovat!

Kromě herních figurek, karet a hrací kostky hra obsahuje také bombu, kolo štěstí nebo přesýpací hodiny. Deskovou hru Máme rádi Česko si můžete zakoupit již nyní na mojedino.cz.

Máme rádi Česko
Máme rádi Česko

reklama

reklama