Studentská Thálie přichází inspirovat poosmé

Ročník nese motto "Nový svět" a jeho obohacením je formát "Plejáda hvězd" se zapojením Studentskou Thálií oceněných mladých osobností.
Studentská Thálie
Studentská Thálie

reklama

Prestižní soutěž pro mladé talenty, Studentská Thálie, zasílá pozdravy s přáním pevného zdraví a dostatku i tvůrčích sil. Čekají nás PERFORMANCE napříč žánry v malostranském Divadle Na Prádle a NOVÉ SVĚTY s hereckými osobnostmi a předáním cen v Národním divadle v Praze.

Celostátní soutěž a přehlídka autorské tvorby, Studentská Thálie, probíhá ve spolupráci s Novou scénou Národního divadla, Divadlem Na Prádle a Kavárnou Nový Svět. Hlavním mediálním partnerem je TV Prima. Nově se do projektu zapojuje také Praha 1.

Studentská Thálie poskytuje příležitosti talentům ze SŠ, VŠ, ZUŠ, DDM a uměleckých center či studií České republiky a propaguje autorskou tvorbu. 

Performance Studentské Thálie 2020 přivítá jedince, divadelní soubory, porotce i diváky v malostranském Divadle Na Prádle v jarním termínu 10. 4. 2021. Galaprogram s názvem NOVÉ SVĚTY (kde si zahrají vybraní účastníci v rámci projektu „5 minut slávy“) se později uskuteční na Nové scéně Národního divadla v Praze, kde vedle Cen Studentské Thálie za Autorský tvar i Autorský počin předáme Cenu designérů TV Prima pořadu Jak se staví sen, řád Krále rebelů webu Zlatokop Henry nebo Cenu CREO-PAX za kolektivní tvůrčí synergii. Chystáme rovněž autorské čtení Nový svět v útulném prostředí Kavárny Nový Svět na pražských Hradčanech, určené účastníkům literární sekce Studentské Thálie, tzv. Autorskému počinu - vítěz obdrží elegantní náramkové hodinky. Na všechny akce Studentské Thálie mají zájemci volný vstup.

This Play
Autor: Kristýna Sluková This Play

Uzávěrky přihlášek jsou k 15.2. (texty) a 31.3. (scénické výstupy) 2021. Přihlašovací formuláře do obou sekcí: Autorského tvaru (scénický výstup 1-15 minut) i Autorského počinu (básně, povídky, scénáře her či filmů, hudební texty, blogy) jsou na webu a zasílají se na info@studentskathalie.cz. 

Další info na www.facebook.com/StudentskaThalie nebo www.studentskathalie.cz.

S dotazy se můžete obráti rovněž na e-mail info@studentskathalie.cz, umělecké a neumělecké školy jsou hodnoceny zvlášť, těšíme se na Vás, bude to Prima.  

Studentská Thálie 2021
Studentská Thálie 2021

reklama

reklama