UPC MAX kino zve tento čtvrtek na projekci dokumentárního filmu Nechte zpívat Mišíka

Nechte zpívat Mišíka
Nechte zpívat Mišíka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Již tento čtvrtek, 5. července, bude v rámci letního UPC MAX kina na střeše Centra Černý Most promítán dokumentární film Jitky Němcové Nechte zpívat Mišíka. Areál letního kina bude otevřen od 20.30, samotné promítání bude zahájeno se setměním. Již třetí ročník UPC MAX kina nabídne i letos každý čtvrtek to nejlepší z české hrané a animované tvorby za loňský rok divákům zcela zdarma.

Vladimír Mišík patří k zásadním osobnostem české populární hudby. Svou tvorbou ovlivnil celou generaci umělců z hudebního, výtvarného i literárního světa. Je spoluzakladatelem (s kytaristou Radimem Hladíkem) kapely Blue Effect a přes čtyřicet let hraje s kapelou Etc. Filmový příběh Vladimíra Mišíka je složen z mozaiky jeho vzpomínání, písní, dobových i osobních archivů, z rozhovorů s  kolegy, blízkými přáteli a rodinou. Střídání fiktivního prostoru na „Mišíkově planetce" s realitou na planetě Zemi vnáší do filmu rytmus, vtip, hravost a vřelou lidskost. Součástí Vladimírova osudu je i téma nepoznaného otce, amerického vojáka, po němž zbyly jen matčiny vzpomínky a dvě fotografie. Snaha dozvědět se o něm něco bližšího dlouho nevedla k žádným výsledkům, ale Vladimírův syn Adam za pomoci českých i amerických historiků pátrání po rodinných kořenech nevzdal....*

U vstupu na promítání filmu obdrží každý návštěvník jablečný cider Kingswood a Halls Spearmint. Společnost UPC si pro diváky připravila neperlivé vody, multikino CineStar zase nabídne chutný popcorn ve stánku. Diváky osvěží také lahodné zmrzliny od společnosti Globus. Na místě bude probíhat registrace do věrnostního programu Centra Černý Most, které poskytuje mnoho výhod i zábavy. Ve VIP zóně se pak na každém promítání návštěvníci mohou těšit na B-smart od KFC, ochutnávku z Bageterie Boulevard i bylinné vody od bistRAWveg.

Do konce srpna také probíhá hlasování o divácky nejoblíbenější film roku 2017, který následně získá MAX Cenu 2017 z dílny Aleš Zvěřina & studio AZ-Design. Diváci tak mohou každý den hlasovat pro jeden nejoblíbenější film z desítky promítaných v UPC MAX kině.

Kompletní program UPC MAX kina 2018:

UPC MAX kino_program
UPC MAX kino_program

Prostory UPC MAX kina budou pro veřejnost otevřeny vždy ve 20.30. Partnery akce jsou UPC Česká republika, Kiss radio, multikino CineStar Černý Most, Centrum Černý Most a Česká filmová a televizní akademie.

Změna programu vyhrazena. Více informací naleznete na www.upcmaxkino.cz.

Akci zajišťuje primácká agentura Solootions.

*Zdroj: CinemArt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama