Zimní číslo časopisu Primáček právě vychází!

časopis Primáček
časopis Primáček
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nové číslo oblíbeného dětského časopisu Primáček je opět plné dobrodružství. Děti se společně s Tlapkovou patrolou vypraví do zasněženého lesa, kde se naučí poznávat zvířátka podle jejich stop ve sněhu a zjistí, která zvířata patří mezi zimní spáče.  Malí čtenáři se také dozvědí, co dělat, když se ztratí, a jak bezpečně bruslit na rybníce.

Dále si děti procvičí znalosti angličtiny, zkusí si zahrát sudoku a bludiště a čeká je také několik omalovánek. Na závěr si v pravidelné rubrice Tvořílkové vyrobí ponožkového sněhuláka.

Součástí čísla je i další díl Markétiny dopravní výchovy, kde si malí chodci a cyklisti osvojí pravidla bezpečnostní výchovy na silnicích.

Zimní číslo časopisu je právě dostání na pultech trafik za pouhých 59,90 Kč. Na děti čekají v každém vydání hned dvě hračky dle vlastního výběru.

Chcete potěšit své ratolesti a dostávat časopis pravidelně do své schránky? Předplaťte si Primáček na celý rok 2020 a získejte zdarma dárkový poukaz na nákup papírového bubnu Carton Cajon® v hodnotě 300 Kč nebo dárkový poukaz na nákup deskových her Dinotoys v hodnotě 300 Kč. Roční předplatné, které obsahuje celkem 4 čísla časopisu s 8 hračkami v příbalu (každé číslo obsahuje dvě hračky, jednu pro holky a druhou pro kluky) a s vámi vybraným dárkem zdarma, objednávejte zde.

časopis Primáček
časopis Primáček
Reklama
Reklama