Prima chystá druhý ročník letního rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST

V červenci tohoto roku se pod hlavičkou kanálu FTV Prima uskuteční již druhý ročník letního rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST v největším přírodním zábavním areálu Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce nabídne v termínu 12. a 13. července 2019 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s koncerty Marie Rottrové, Xindla X, kapely Slza a spousty dalších. I letos event pořádá agentura Solootions FTV Prima ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.
BLUE STYLE PRIMA FEST
BLUE STYLE PRIMA FEST

reklama

BLUE STYLE PRIMA FEST po loňském ročníku potvrdil ambice stát se největším rodinným festivalem u nás, a to díky rozlehlému atraktivnímu areálu i kvalitnímu programu, který se zaměřuje na všechny cílové skupiny.

BLUE STYLE PRIMA FEST 2018
BLUE STYLE PRIMA FEST 2018

 

Pro všechny návštěvníky festivalu budou otevřené westernové městečko, strašidelný zámek Draxmoor, zoopark či aquapark a připraven bude i další bohatý doprovodný program. Ti nejmenší se mohou těšit na dětskou stage s Dádou Patrasovou, Pískomil se vrací, Maxim Turbulenc a zónu plnou nejrůznějších kreativních dílniček a aktivit, které je zabaví na celý den. Teenageři si budou moci vyzkoušet virtuální realitu a další herní novinky v gaming zóně. Dámy budeme hýčkat v beauty zóně a nejen jízdu v bojovém vozidle na offroadové dráze máme připravenou pro pány.

Hasbro dětská stage
Hasbro dětská stage

Výhodou pro návštěvníky festivalu je zázemí, které nabízí největší zábavní areál Šikland na Vysočině. Například velké množství ubytovacích kapacit různých úrovní od stanového městečka až po hotelové pokoje.

Titulárním partnerem akce je cestovní kancelář Blue Style.

Akci zajišťuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal zde.

Více informací o festivalu zde.

reklama

reklama