VALENTÝNSKÁ NADÍLKA VSTUPENEK NA BLUE STYLE PRIMA FEST PRO MILOVNÍKY DOBRÉ ZÁBAVY

Ať už jste příznivci, nebo odpůrci dne svatého Valentýna, tuhle příležitost si nemůžete nechat ujít! Druhý ročník rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST v Šiklandu na Vysočině si pro vás přichystal láskyplné překvapení. Jen dnes máme pro všechny zamilované nebo milované maminky, babičky, tetičky, tatínky, dědečky i strýčky dva lístky na BLUE STYLE PRIMA FEST za 600 Kč. Jen dnes nákupem dvou vstupenek ušetříte 98 Kč. Dva dny plné zážitků, tanečních a hudebních vystoupení i setkání se známými tvářemi televize Prima. Nabitý program na dvou pódiích a doprovodné aktivity potěší nejen dámy či pány, ale na své si přijdou ti nejmenší i ti nejnáročnější teenageři. Děti do 120 cm mají navíc vstup zdarma, a to se vyplatí!!!
2 lístky za 600 Kč
2 lístky za 600 Kč

reklama

Dvoudenní BLUE STYLE PRIMA FEST nabídne v pátek 12. a sobotu 13. července spoustu zábavy pro každého člena rodiny, v čele s hudebním programem, který pro vás chystají Marie Rottrová, David Koller, Xindl X, Slza, Mandrage, ABBA či Ewa Farna. Pro všechny návštěvníky festivalu budou otevřeny nejen westernové městečko, ale i strašidelný zámek Draxmor, zoopark či aquapark. Ti nejmenší se mohou těšit na dětskou stage s Dádou Patrasovou, skupiny Maxim Turbulenc, Šlapeto, Pískomil se vrací a zónu plnou kreativních dílniček, které je zabaví na celý den. Teenageři si budou moci vyzkoušet virtuální realitu a další herní novinky v gaming zóně. Dámy budeme líčit, zkrášlovat a hýčkat v beauty zóně, a nejen jízdu v bojovém vozidle nebo na čtyřkolce máme připravenu pro pány.

Jen dnes jsou 2 vstupenky na BLUE STYLE PRIMA FEST za 600 Kč, ušetříte tak 98 Kč, každá ušetřená koruna se počítá. Vstupenky ke koupi v síti Ticketportal.

Těšíme se na vás 12. a 13. července na BLUE STYLE PRIMA FESTU v zábavním areálu Šikland na Vysočině.

reklama

reklama