CNN Prima NEWS odvysílá v sobotu speciál ke dvacátému výročí teroristických útoků v USA

Zpravodajská stanice CNN Prima NEWS odvysílá v den dvacátého výročí tragické události z 11. září 2001 speciální šestihodinový program. Mimořádné vysílání začne v 10:00 hodin dopoledne a v průběhu celého dne nabídne rozhovory s mnoha odborníky, pamětníky, komentátory, živé vstupy s reportéry a přenosy ze Spojených států amerických i exkluzivní reportáže mapující nejdůležitější momenty, okolnosti a dopady události, která změnila svět.
Speciál k 11. září
Speciál k 11. září

reklama

Sobotním speciálním vysíláním provedou diváky CNN Prima NEWS Markéta Fialová a Karel Voříšek. Od 10:00 dopoledne připomenou ve studiu výročí tragické události společně s řadou domácích hostů, kteří budou hovořit o svých osobních zkušenostech a vzpomínkách nebo nabídnou pohled odborníků a komentátorů z mnoha oblastí, jako jsou například bezpečnost, terorismus, mezinárodní politika, krizové řízení nebo psychologie.

Ve speciálním vysílání budou vzpomínat a komentovat tehdejší události mimo jiné bývalí velvyslanci v USA Michael Žantovský a Alexandr Vondra, generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR Vladimír Vlček, architekt a účastník odklízecích prací věží Světového obchodního centra v New Yorku Jiří Boudník, krizový psycholog Štěpán Vymětal, bezpečnostní expert Andor Šándor nebo manželka zpěváka Waldemara Matušky Olga Matušková a mnozí další.

Od 14:00 nabídne zpravodajská stanice zejména živé přenosy z pietních akcí a reportérské vstupy ze zámoří ve spolupráci se CNN International (zpravodajové Camila Bernal, Isabel Rosales a Darryl Forges). Prostřednictvím televizních kamer se budou moci diváci CNN Prima NEWS podívat živě do míst, která teroristické útoky v USA zasáhly: New York, Pentagon ve Virginii a Shanksville v Pensylvánii.

reklama

reklama