Odložený ročník letního multigeneračního festivalu PRIMA FEST se letos opět neuskuteční

Prima Fest 2018
Prima Fest 2018

reklama

Třetí ročník festivalu PRIMA FEST, který se měl konat v loňském roce v největším zábavním areálu Šikland na Vysočině, se opět neuskuteční. Přestože jsme věřili v jeho konání v náhradním termínu, vzhledem k přetrvávající epidemiologické situaci a restriktivním omezením při konání hromadných akcí ze strany státu jej bohužel musíme zrušit. Omezené počty na akcích nás limitují především z toho důvodu, že nelze upřednostnit jen některé diváky z těch všech, kteří mají zakoupené vstupenky. PRIMA FEST je festival pro celou rodinu, a tak se chceme potkat se všemi pohromadě. Věříme, že o to více si festival užijete v roce 2022.

Návštěvníky, kteří mají zakoupené vstupenky v loňském roce, prosíme, aby si je, pokud mohou, ponechali. Jejich platnost bude zachována i pro příští ročník festivalu, kdy opět plánujeme atraktivní hudební program a žánrově pestré složení interpretů pro co nejširší publikum. Termín dalšího ročníku festivalu brzy zveřejníme. Věříme, že i v této turbulentní době nám nadále zachováte přízeň a další ročník si spolu užijeme,“ uvedl Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf pořádající agentury SOLOOTIONS.

Je nám velmi líto, že ani letos neuvítáme v našem areálu jeden z nejlepších a největších festivalů zaměřených na celou rodinu – PRIMA FEST. Věřím však, že si vyberete z bohatého programu některé z dalších akcí a zážitků, navštívíte unikátní zábavní park v ČR a prožijte svou dovolenou jinak. Šikland je ideální místo pro odpočinek i aktivní zábavu pro celou rodinu, a to nejen ve stylu western,“ dodává Libor Šikl, majitel zábavního parku Šikland.

Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a zakoupenou vstupenku si ponecháte na další ročník festivalu v roce 2022. Pro případné další dotazy ohledně vrácení vstupenek kontaktujte prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili – TicketPortal nebo Šikland.

Těšíme se na vás za rok. Další důležité informace k festivalu PRIMA FEST najdete na www.primafest.cz.

BLUE STYLE PRIMA FEST 2019
BLUE STYLE PRIMA FEST 2019

reklama

reklama