Premiérové díly soutěže Máme rádi Česko: Nové hry a nová, exotická tvář!

Pět premiérových dílů oblíbené soutěže Máme rádi Česko odvysílá FTV Prima v nejbližších pěti pátečních večerech. Osmou sérii zábavného pořadu, ve kterém proti sobě stojí dva hvězdné týmy, tvůrci obohatili novými hrami i novou tváří!
Libor Bouček a Basang Ungunov
Libor Bouček a Basang Ungunov

reklama

Moderátor Libor Bouček, dva hvězdné týmy pod vedením Jakuba Prachaře a Vojty Kotka, kteří si nic nedají zadarmo… K této stabilní silné sestavě přichází s novými díly i nová tvář, stand-up komik a účetní Basang Ungunov, osmadvacetiletý Kalmyk, který má rád Česko, ale nemá hudební sluch. Poznají hvězdní soutěžící píseň, kterou jim sympatický malý velký cizinec zazpívá?

„Po uplynulé sezóně jsme pořad Máme rádi Česko podrobili diváckému výzkumu a na jeho základě jsme strukturu pořadu upravili tak, abychom zachovali všechno to, co mají jeho diváci rádi, a současně přinesli něco nového,“ vysvětluje úpravy dramaturgyně show Máme rádi Česko, Jana Vondroušová. „Nové díly přinesou větší dynamiku, přiblížíme se divákům i tím, že vyrazíme na typický víkendový nákup a soutěžící si budou muset zapamatovat obsah košíku, zapojíme do hry anagramy, a zároveň se nám podařilo objevit skutečného znalce české pop music – Kalmyka Basanga, který se připojí ke stabilnímu a nestárnoucímu hudebnímu tělesu Jiřího Dvořáka.“ „Co je podstatné – diváky baví Česko, což ukazují čísla repríz, není třeba tedy měnit vše,“ dodává Libor Bouček, který soutěž moderuje už sedm let.

O Basangovi mluví Libor Bouček jako o svém účetním, Basang se skutečně účetnictvím živí. „Ve skutečnosti jsem fakturant a vykonávám i účetní práce pro jednu firmu. Do roku 2015 jsem žil a pracoval v Moskvě, ale byl jsem z toho města unavený, a tak jsem začal hledat nové příležitosti. Narazil jsem na několik televizních programů s Jiřinou Bohdalovou, a i když jsem neznal český jazyk, smál jsem se a chápal naprosto všechno. A tak jsem si řekl, že tady chci žít,“ vysvětluje Basang, který se za velmi krátkou dobu naučil obstojně česky. V životě se musel vyrovnat i se svou malou výškou. „Občas jsem se setkal s různými posměšky, ale těžko říct, jestli to bylo vůči mně osobně, nebo se jen nějaký negativní člověk snažil přenést na mě svoji zlost. Už v Moskvě jsem zjistil, že to můžu vzít jako přednost, a vydělat si tím peníze. Od pondělí do pátku jsem tam pracoval jako právník a o víkendech jsem působil jako umělec, tanečník a moderátor,“ říká malý velký muž Basang Ungunov.

První premiérový díl tohoto roku uvidíte v pátek 29. května ve 20.15 na Primě. V týmu Jakuba Prachaře prokážou své znalosti herečky Jaroslava Obermaierová a Ivana Jirešová a stepař Tomáš Slavíček. Proti nim se v týmu Vojty Kotka postaví herečka Anna Kadeřávková, zpěvák Jožka Šmukař a stand-up komička Adéla Elbel.

Show Máme rádi Česko vysílá FTV Prima už od roku 2013. Za sedm let vysílání v něm v 66 epizodách prokázalo znalosti Česka 396 tváří českého showbyznysu!

reklama

reklama