Už dost, šéfe!
Zamčený obsah

Už dost, šéfe!

1 sérieČR | Dokumentární, Reality, Rodinný, Vaření

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem.

Epizody

U Štěpána/Vojetice a U Tlustých/Lednice
Zamčený obsah

6. epizoda: U Štěpána/Vojetice a U Tlustých/Lednice

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem. V tomto díle nás čeká návrat do restaurací U Štěpána v podzámčí ve Vojeticích a do restaurace U Tlustých v Lednici. Jak si obě vedou dnes? (Premiéra)

4. 12. 2013
Excalibur/Moravská Třebová a Pupplinger Au/Mnichov
Zamčený obsah

5. epizoda: Excalibur/Moravská Třebová a Pupplinger Au/Mnichov

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem. V tomto díle nás čeká návrat do restaurace Excalibur v Moravské Třebové a do hospůdky Pupplinger Au na úpatí Alp kousek od Mnichova. Jak si obě vedou dnes? (Premiéra)

27. 11. 2013
Kuželna/Hazlov a Letem Světem/Praha
Zamčený obsah

4. epizoda: Kuželna/Hazlov a Letem Světem/Praha

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem. V tomto díle nás čeká návrat do restaurací Kuželna v Hazlově a restaurace Letem světem v Praze. Jak si obě vedou dnes? (Premiéra)

20. 11. 2013
Tábor / Pintovka a Čistá / U Zběhlíka
Zamčený obsah

3. epizoda: Tábor / Pintovka a Čistá / U Zběhlíka

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem. V tomto díle nás čeká návrat do restaurací Pintovka v Táboře a U Zběhlíka v Čisté. Jak si obě vedou dnes? (Premiéra)

13. 11. 2013
Zámek Choltice/Choltice a Vlčárna/Krásná Lípa
Zamčený obsah

2. epizoda: Zámek Choltice/Choltice a Vlčárna/Krásná Lípa

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem. V tomto díle nás čeká návrat do restaurací Zámek Choltice a Vlčárna v Krásné Lípě. Jak si obě vedou dnes?

6. 11. 2013

Bonusy

Bez reklam s prima+ PREMIUM

Reklama

Tohle jinde nenajdete

Aktivovat Premium

O seriálu

Nová série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe!, společně s oblíbeným šéfkuchařem a moderátorem Zdeňkem Pohlreichem.

Původ

ČR

Rok výroby

2013

Žánr

Stopáž

49 - 51 min

Bez reklam s prima+ PREMIUM

Reklama